Léto je v plném proudu a vy jste se již určitě stihly někde alespoň trochu opálit… snědá pokožka však neznamená, že je ochráněna před škodlivým slunečním zářením – stále nezapomínejte na kvalitní opalovací prostředky!!!
Švédská kosmetická firma Oriflame má ve své nabídce již třetí rok řadu kvalitních fotostabilních a voděodolných opalovacích přípravků Sun Care Photostable, kterou každý rok doplňuje o novinky. Fotostabilní filtry jsou, laicky řečeno, odolné vůči světlu a tak u nich nedochází k narušení ochrany vlivem sluneční energie, jak tomu je u běžných prostředků. Co v řadě Sun Care od Oriflame najdete?

Emulze na opalování SPF 6, SPF 10 a SPF 15
Lehké, hedvábně jemné, nelepivé hydratační emulze se rychle vstřebávají do pokožky. Obsahují slunečnicový olej, přírodní zvláčňující složku, která vzbuzuje příjemný pocit pěstěné pleti, a také vitamín E, který chrání pokožku před škodlivými účinky volných radikálů. Mimo to jsou v nich obsaženy další složky, které podporují účinky ochranných faktorů, pohlcují UVA a UVB záření a chrání před dlouhodobým škodlivým účinkem UVA paprsků. Emulze SPF 6 a SPF 10 jsou určeny především pro pleť, která se snadno opaluje. Emulze SPF 15 poskytuje vyšší ochranu světlejší pleti a umožňuje její bezpečné opalování.

Krémy na opalování SPF 20 a SPF 30
Krémy poskytují maximální ochranu zvláště světlé a citlivé pleti náchylné ke spálení. Jsou vhodné i při prvním opalování všech typů pleti. Stejně jako emulze ze stejné řady jsou hedvábně jemné, nelepí a lehce se roztírají.

Opalovací emulze ve spreji s SPF 8
Novinka roku 2001 – pro ty, kdo nemají rádi možná příliš zdlouhavé roztírání krémů a emulzí. Emulze ve spreji obsahuje zvláčňující složky, vitamín E, UVA/UVB filtry a také, jako ostatní přípravky Sun Care, voděodolné komponenty. Při aplikaci na obličej doporučujeme emulzi nejdříve nastříkat do dlaní a jimi ji rozetřít na obličej.

Hydratační tyčinka SPF 15
Praktický pomocník pro ochranu citlivých partií pleti, jako jsou např. rty, nos, uši a ramena. Hydratační a voděodolná tyčinka s ochrannými UVA/UVB filtry obsahuje slunečnicový a kokosový olej a vitamín E.

Emulze po opalování
Nezbytný prostředek pro péči o pokožku po opalování. Obnovuje optimální úroveň hydratace pleti a napomáhá prodloužit opálení. Emulze obsahuje výtažky z aloe vera, které mají zklidňující a chladící účinky, a řepkový olej, který působí proti podráždění pokožky. Přírodní antioxidanty působí proti nežádoucím vlivům slunečního záření.

Samoopalovací krémy
Samoopalovací krémy se v posledních letech těší značné oblibě. Jde o nejbezpečnější způsob získání opálené pleti beze slunce. Řada Sun Care Photostable od Oriflame nabízí krémy hned dva – na celé tělo a jeden přímo na citlivou partii obličeje. Krémy již za 3 – 4 hodiny dodají pokožce přirozeně opálený vzhled. Krém se nanáší na čistou pokožku. Dokonalého výsledku dosáhnete, když pokožku před použitím ošetříte abrazivním přípravkem. Po dobu 30ti minut, dokud se krém zcela nevstřebá, je třeba se vyhnout kontaktu s oděvem. Po aplikaci si pečlivě omyjte ruce teplou vodou a mýdlem. Aplikace se doporučuje opakovat každé 2 – 3 dny.

Chcete získat výrobky řady Sun Care Photostable a další přípravky zn. Oriflame zcela ZDARMA?! Zapojte se do Velké letní internetové soutěže Oriflame, kde na výherce čeká kromě atraktivních kosmetických cen i hlavní cena v podobě zájezdu snů pro dva od CK Fischer v hodnotě 50 000 Kč!!! Soutěž naleznete na www.oriflame.cz .
Reklama