Každá žena v České republice přečte podle průzkumů průměrně tři ženské časopisy měsíčně. Připadá Vám to hodně? A ono taky je!
Nás ženy zajímá životní styl a cestování, pečujeme o své tělo, chtěly bychom se starat o rodinu, a přitom rozvíjet svou profesní kariéru. Teď už nemusíme zbytečně utrácet za papírové časopisy, které jsou úzce zaměřené a nejsou schopny s námi "komunikovat". Před nedávnem jsme totiž na stránkách Tiscali/World Online na zeny.wo.cz spustili nový kanál speciálně pro ženské čtenářky. Nejenže obsahuje spoustu rubrik, ve kterých je vše přehledně utříděno, stačí jen kliknout a už si můžete číst články o zdraví, fitness nebo tajemstvích partnerských vztahů.
A to není všechno! V létě nás tu a tam přepadá touha po lenošení, střídaná nezdolnou vášní pro cestování a dobrodružství. I na to jsme mysleli! Pokud zabrouzdáte v internetových vodách na ladies.wo.cz, dáme vám zapomenout na starosti všedních dní a zavedeme vás do světa dárků, překvapení a fantastického dobrodružství! Surfujete-li navíc připojeni přes Tiscali/World Online, můžete zažít opravdovou jízdu ve víkendovém Tiscali/World Online Survival Campu. Dvacet z vás bude mít možnost zkusit slaňování, rafting, jízdu na koni nebo třeba paintball.
Docela dobrá příležitost strávit víkend plný nevšedních zážitků, co říkáte?
Reklama