Znakem každodenní vitality je zářivá pleť. S přibývajícím věkem však dochází ke zpomalování buněčné aktivity a poklesu pevnosti i pružnosti pokožky. Stárnutí pleti je nevyhnutelný jev, proto úplné obnovení pružnosti pokožky a odstranění vrásek není možné. POND’S INSTITUTE – expert v péči o pleť, dokonale rozumí potřebám každé ženy a díky tomu neustále vyvíjí přípravky účinné v péči o pleť. Nyní představil ženám nový krém Pond’s Tensifirm s dvojitým účinkem, který vyhlazuje vrásky a zpevňující pleť.

Účinky krému Pond’s Tensifirm jsou zajištěny kombinací tří účinných látek obsažených v krému:
Pro-Retinol A napomáhá regeneraci buněk pokožky a tím zjemňování a vyhlazování vrásek.
Elastin působí proti ztrátě pružnosti elastinových vláken, které zajišťují pružnost pokožky.
Vitamín C jako významný antioxidant pohlcuje škodlivé látky z vnějšího prostředí, proto je jeho pleť jasnější.
Pond’s Tensifirm navíc obsahuje látky chránící pleť proti působení UV záření. Není mastný a proto se snadno vstřebává do pokožky a podporuje obnovu buněk. Je vhodný pro denní i noční péči. Účinnou pomoc a ochranu proti tvorbě vrásek v něm najdou ženy s jakýmkoliv typem pleti.
Jedinečnost krému Pond’s Tensifirm je kromě jeho složení dána i jeho balením – v podobě pumpičky. Je to první pumpička tohoto druhu na našem trhu. Odebírání krému je tak v souladu s hygienickými požadavky. Z výsledků testování balení krému hodnotilo 82 % spotřebitelek unikátní aplikátor krému Pond’s Tensifirm jako lepší než aplikátor současně používaný. Pumpička funguje na systému tlaku, který posouvá dno směrem nahoru, a tak zabezpečí téměř úplné vyprázdnění obsahu lahvičky.
Reklama