Sluneční paprsky, dovolená, prosluněné pláže a absolutní relaxace – to jsou pojmy, které se vám vybaví, když ucítíte novou vůni od Coty, která se jmenuje Chanson du Soleil. V každé kapce této vůně je skryto léto v některé ze svých krásných a neopakovatelných podob. Je to vůně, která vám něco připomíná. Která vyvolává vzpomínky na krásné zážitky, na nádherná místa a úžasné lidi. Cítila jste ji v době svých prázdnin a dovolené. Byla s vámi, když jste ležela na pláži a nebo jste se zrovna nechávala unášet a kolébat mořskými vlnami. Byla s vámi, když jste se procházela polem rozkvetlých slunečnic. Byla všude tam, kde bylo slunce, radost, klid a pohoda. Zkrátka ta pravá vysněná dovolená. Teď už ale dost vzpomínání. Už nemusíte snít! Protože ta krásná vůně s vámi zůstane napořád, a to v podobě novinky Chanson du Soleil.
První dojem této letní vůně je tvořen nótami grapefruitu společně se sladkou vůní pomeranče a svěží vůní zeleného čaje. Květinové nóty jasmínu, růže, lipového květu a fialky zahalí vaše smysly do romantického závoje letních večerů. Podmanivost a hloubku dodá vůni Chanson du Soleil smyslná vůně cedrového dřeva a mechu.
Vůně Chanson du Soleil je nabízena v zajímavém průhledném plastovém obalu válcového tvaru, který zaujme už na první pohled. Teplé barvy slunce v podobě slunečnic a jasná modrá obloha jako pozadí ve vás evokují hřejivé letní dny a vzpomínky na dovolenou. Flakón je z čirého skla se žlutým uzávěrem. Právě optimistická žlutá barva navozuje veselou letní náladu. Navíc večer uzávěr fosforeskuje a svítí jako slunce. Tuto vůni můžete mít v podobě toaletní vody, tělového deodorantu, sprchového gelu a body toniku.

Právě teď můžete vyhrát vůni Chhanson v "psavé" soutěži na soutěžním auditoriu!
Reklama