Padesát čtenářek magazínu Žena-in se zúčastnilo testu nového zvláčňujícího oleje Johnson´s baby aloe vera, který je určen nejen pro miminkovskou pleť, ale i pro pleť maminek. Zajímalo nás tedy, kdo v rodině testovaný olej používal, zda pouze naše čtenářka, nebo jen její miminko, případně zda olej našel uplatnění u maminky i miminka zároveň nebo dokonce jej používala celá rodina. Z našeho šetření vyplynulo, že téměř polovina testujících čtenářek používala zmíněný olej na svoji vlastní pokožku. Pro sebe i pro miminko užívalo tento přípravek cca 40 % a jen několik maminek natíralo olejíčkem výhradně miminko, či jej poskytlo k užívání celé rodině.
Co si čtenářky na oleji Johnson´s baby aloe vera nejvíce pochvalovaly? Že se dobře vstřebává, nezanechává na kůži mastný pocit, ale přitom perfektně zvláčňuje a hydratuje pokožku, a to i extrémně suchou nebo citlivou. Dost často byly slyšet hlasy, že olej se lépe aplikuje než krém a zanechává na kůži pocit čistoty a svěžesti. Například jedna ze čtenářek uvedla: „Ano, tento olej udrží mou pokožku déle hebkou a vláčnou než jiné krémy, po kterých byla kůže po chvíli opět vysušená. Používám jej na celé tělo, kromě obličeje.“
Jak naše čtenářky olej převážně používaly? Asi 42 % z nich nanášelo olej na vlhkou pokožku po koupeli nebo sprše, přibližně 34 % pak olej používalo na suchou pokožku, dalších 20 % si přidávalo olej do koupele a ostatní čtenářky volily jiný způsob aplikace.
Na otázku, zda si olej hodlají kupovat i v budoucnu a zda by jej doporučily známým, převážná většina testujících žen odpověděla kladně. Olej Johnson´s baby aloe vera to zkrátka vyhrál nejen u miminek, ale i u dospělých žen, které chtějí mít pokožku vláčnou a hebkou jako mají jejich děti :-)