Jsou ženy vyrovnané a spokojené se svým údělem, ale jsou i ženy, které se nikdy nesmíří s tím, co jim osud nadělil. Co je pro život lepší?

Výhody vyrovnané ženy:
1. Vyrovnaná žena bývá většinou smířená sama se sebou, se svými nedostatky a chybami. Netrápí se nesmyslně kvůli velkému zadku nebo nosu.
2. Vyrovnaná žena je spokojená se svým společenským údělem, nemusí to být jen ušlápnutá žena v domácnosti, ale to, čím je, přijímá a netouží dosáhnout ničeho, co podle ní není v jejích silách.
3. Vyrovnaná žena má šťastné vztahy, protože dokáže přijmout partnera takového, jaký je. A i když s sebou její partnerský vztah nese potíže, svou vyrovnaností a schopností kompromisu dokáže situaci vždycky zvládnout.

Nevýhody vyrovnané ženy:
1. Vyrovnaná žena má sklony k pohodlnosti, protože ji neúnosně netrápí příliš velký zadek, smíří se s ním a na jeho velikosti nehodlá nic měnit. Se svým zevnějškem se příliš nemučí, a proto může někdy vypadat zanedbaně.
2. Vyrovnaná žena nepříliš často dosáhne něčeho významného, nic ji totiž nežene. Má svůj klid a rovnováhu, a to jí stačí. Společenské a profesní úspěchy nechává dobrovolně mužům a dravějším soupeřkám.
3. Vyrovnaná žena má šťastný vztah, pokud její manžel nezatouží po nějaké šelmě. Pak je po štěstí. Její vyrovnanost může někdy připadat partnerovi nudná a nezajímavá.

Výhody zběsilé ženy:
1. Zběsilá žena se nikdy nesmíří s tím, jak vypadá, a proto na své vizáži stále pracuje. Je odvážnou experimentátorkou, bývá okouzlující a šaramantní.
2. Zběsilá žena je poháněna ke stálým pracovním a společenským úspěchům, nedokáže se nikdy smířit se slovem „nejde“. Jde všechno, stačí jen chtít, a to ona umí.
3. Zběsilá žena je výbušná a zábavná partnerka. Její muž ji musí obdivovat a ctít pro její krásu a schopnosti, na vaření a péči o domácnost ji moc neužije, když je oceněna, je báječná, protože po pochvale a ocenění prahne jako po ničem jiném.

Nevýhody zběsilé ženy:
1. Zběsilá žena je pro svou vizáž schopná udělat naprosto nesmyslné kroky, nejí celé týdny, chodí na plastické operace a umí se vyhastrošit tak, že je hrůza na ni pohlédnout.
2. Zběsilá žena dokáže svou urputností způsobit potíže, za svým jde tvrdě a nesmlouvavě, a když není v práci za hvězdu, může svým kolegům pěkně zatopit. 3. Zběsilá žena snese jen vysoce tolerantního partnera a jen tolerantní člověk snese ji. Pro svou práci nebo zábavu se někdy dokáže vykašlat na celou domácnost i manželství. Pro své věčné hledačství a nespokojenost se často dopouští nevěry.

A co vy? Jste zběsilá, nebo vyrovnaná? Snášíte zběsilé ženy, pohrdáte jimi, nebo je obdivujete? Jste spokojená s tím, jaká jste, nebo toužíte po věčné změně? Pálí vás dobré bydlo, nebo byste za nic neměnila? Napište nám své názory.
Reklama