Už jste navštívily novou sekci pro ženy na portále Tiscali/World Online? Pokud ne, určitě se na tyto stránky podívejte, protože tam najdete nejen zajímavé počtení pro ženy, ale také napětí a dobrodružství!
Jaké jsou dnešní ženy? Na jedné straně moderní, emancipované, schopné konkurovat mužům ve všech oblastech činnosti. Ale také ženské, něžné, se svými specifickými problémy a zájmy na straně druhé. Mezi uživatelkami internetu najdete manažerky, podnikatelky, studentky, ale i maminky, které nechtějí být jen doma s dětmi, ale zajímají se o všechno nové! Témata, z nichž si vybere doslova každá žena, nabízí nový „Svět“ pro ženy na portále Tiscali/World Online. Není o meteorologii, burzovních indexech, první fotbalové lize a burzách elektroniky, jako je „Svět“ chlapský :-). Je o péči o tělo a duši, o zdraví, o sportu, o kultuře, o módě, o sexu, o společnosti a o volném čase. Ale taky třeba o politice, managementu a kosmických letech. Na adrese zeny.worldonline.cz si určitě i vy najdete to, co vás zrovna zajímá.
Každý týden najdete ve světě žen na stránkách Tiscali/World Online několik soutěžních otázek. Také si musíte všímat označených slov ve vydání ve článcích, sestavit z nich větu týdne a odpovědět správně na otázky. Když na ně správně odpovíte, sestavíte větu týdne, máte velkou šanci být jednou z 20 čtenářek, které získají super oblečení od O'Neill z kolekce Boardbabes. Soutěží se o peněženky, pěkné kšiltovky, sportovní tašky, a brzy také o letní trička, která jsou šitá přímo na míru pro ženy, ne žádné XXL, které si berete na spaní. Stačí jen přečíst si pravidla soutěží, které se často mění a vyhodnocují a hledat soutěžní otázky!
Opravdu lákavá je nabídka pro ty, které si zřídí vlastní internetový účet s registrací na Tiscali/World Online a budou brouzdat třeba světem žen. Nejen světem žen, ale brouzdat svobodně kdekoliv na internetu, posílat si mejlíky, dělat na internetu cokoliv – každá minuta se „započítává“ k dobru díky registraci vašeho internetového účtu u Tiscali/World Online. Kdo je zde zaregistrován, může dokonce zažít dobrodružný víkend v Tiscali/ World Online Survival Campu! Tam si kromě skutečného surfování na vlnách můžete vyzkoušet i paintball, slaňování, jízdu na koni nebo rafting. Protože dobrodružství, to přece není jen pro muže! A kdo by nechtěl splnit si svůj tajný sen a zažít něco opravdu napínavého, až se tají dech? A kde se tato super dámská jízda koná? No přece zde: ladies.wo.cz !
Na nic nečekejte a klikněte do Světa žen na Tiscali/World Online! My už také soutěžíme!