Léto je nejkrásnější období v roce. I kdyby existovalo deset období – léto by bylo určitě nejoblíbenější. Vždy se na něj moc těšíme. Téměř každý miluje léto.
Každý rok si možná říkáte, že na TOHLE léto se připravíte – že se vaše tělesná váha sníží procentuelním poměrem k vaší hmotnosti, že se budete cítit více fit, protože jste celou zimu a jaro navštěvovala hodiny aerobiku a dvakrát týdně jste plavala. Pokud to tak je, jste hvězda! Pokud ne a již jste se zbavila falešných iluzí, že to někdy takhle skutečně uděláte a odpustila si i trapné výbuchy vzteku, že to zase není ono – tak tu jsou přeci ještě další zlepšováky, které vám mohou zvednout náladu a sebevědomí. A to právě v období, kdy je „všechno“ vidět a sluníčko nás začíná lechtat na těle. A pomalu se dostáváme ke zdroji radosti i starosti – sluníčku. Je teplé, hřejivé a nádherné. A zároveň pálí a pálí a pálí a vysušuje.
A proto právě přes léto bychom ho neměly nechat jen pálit a dráždit, ale mít ho pod kontrolou a nechat se jím dále laskat. A samozřejmě není naším cílem chránit se před sluníčkem tak, že zkrátka nebudeme vycházet. Právě naopak – nabídneme vám několik tipů jak na to. Nejvíce péče v letním období vyžaduje pokožka a vlasy.
Za prvé můžete používat samoopalovací krém (nemusíte tedy trávit hodiny v solárku a trápit peněženku), splní svůj účel a rozhodně vás finančně nezruinuje.
Dále si zkuste si nalít do vany jednu krabici mléka – pokožka se krásně vypne a je móóóc heboučká. A proto bychom měly používat více tělového mléka, minimálně na obličej nanášet krém s UV filtrem. Proti vysušování pokožky a vystavování se nebezpečnému slunečnímu záření máme krémy a pleťová mléka.
V létě ovšem nejvíc trpí vlasy. A proto proč nedopřát našim vlasům perfektní péči, když je můžeme hýčkat novou Schaumou SUN od Schwarzkopf?
Šampon Schauma SUN je speciálně určen pro vlasy vystavené účinkům slunečního záření. Hair Building Komplex s vitamíny proniká do hloubky vlasů, posiluje jejich strukturu a ošetřuje od kořínků až ke konečkům Schauma SUN se slunečnicovým olejem vrací vlasům pružnost a dodává jim zdravý lesk.
A teď si klidně můžete užívat léta a nechat se laskat sluníčkem! Stačí jen dostatečně pečovat o svou pokožku a používat Schauma SUN a cítit vítr ve vlasech!!