Na přelomu května a června probíhalo ve spolupráci s 25 čtenářkami magazínu Žena-in testování hydratačního make-upu Hydrasense od RIMMEL. Co o něm sdělily testující čtenářky v naší anketě?
Už na začátek musíme říci, že make-up Hydrasense skutečně sklidil obrovský úspěch, protože vlastně ani jedna odpověď nebyla čistě odmítavá. Pouze tři čtenářky by si přály make-up o trochu více krycí, ostatním ale krycí schopnost make-upu Rimmel vyhovovala. Velmi často si pochvalovaly, že se přípravek dobře nanáší, dobře roztírá, má příjemnou konzistenci a vůni a nedělá šmouhy ani masku.
Co se týká výdrže, zhruba polovina respondentek uvedla že jim make-up setrval na pokožce bez nutné opravy několik hodin až půl dne, zbývající část žen dokonce míní, že nemusely svůj make-up vylepšovat po celý den.
Čtenářkám, které se účastnily našeho testu, jsme také položili otázku, zda v létě vůbec make-up používají, či se v horkých dnech kosmetice spíše vyhýbají. Poměrně překvapivě více než tři čtvrtiny žen uvedly, že make-up používají i v létě. Některé nám sdělily, že používají pouze pudr a make-up si nechávají jen pro zvláštní příležitosti.
Celkově ale byly účastnice testu s make-upem Hydrasense od RIMMEL z valné většiny více než spokojené, zhruba pětina oznámila, že si tento make-up bude dále kupovat. Dost často ženy přiznaly, že si make-upy kupují nikoli podle značek, ale spíše namátkou nebo na doporučení kamarádek. Ze značek, jež jsou ženy zvyklé nejvíce používat, uvedly poměrně širokou škálu od velmi levných až po skutečně luxusní značky.
V dalších testech by naše čtenářky rády vyzkoušely například pudry, rtěnky, řasenky, krémy, parfémy, oční stíny nebo laky na nehty. Už teď můžeme slíbit, že kosmetika se bude testovat i v dalších měsících. Takže se máte na co těšit.