Tak nám začínají první teplé a slunečné dny a s tím přichází i starost o naši pokožku. Letní měsíce znamenají pro naši pokožku velkou zátěž a proto je potřeba jí věnovat důkladnou péči.
Sluneční paprsky totiž obsahují kromě viditelného světla také neviditelné složky: infračervené a ultrafialové záření (UV). Infračervené záření vnímáme jako teplo, ale UV záření necítíme, a právě proto může být pro nás nebezpečnější.
UV záření sice opaluje, ale pokud je mu neúměrně dlouho vystavená nechráněná pokožka, dochází k poškození jejích buněk, zrychluje se stárnutí pleti, tvoří se vrásky. Stále častěji se setkáváme s onemocněním kůže, mnohdy i zhoubného charakteru.
Sluneční energie je nezbytná pro existenci života, a abychom z ní čerpali jen to nejlepší, je nezbytné pečlivě se věnovat ochraně pokožky. Výrobky značky Johnson´s Suncare nabízejí širokou škálu ochranných faktorů, kde si každý, děti i dospělí, může vybrat ten nejvhodnější pro daný typ pokožky. Ochranné složení bezpečně brání před UVA a UVB zářením a vitamin E poskytuje aktivní ochranu kožním buňkám před předčasným stárnutím. Navíc obsahují výrobky hydratační složky, které pokožku zvláční a zabraňují jejímu vysoušení. Jsou vodě, potu a písku odolné. Pro komplexní péči nabízí Johnson´s Suncare také přípravky po opalování (gel, mléko) se zklidňujícím účinkem a ochranou před olupováním pokožky.

Pro letošní léto představuje Johnson´s Suncare čtyři zbrusu nové výrobky v atraktivním balení s výjimečným složením, které v sobě kombinuje ochranu před sluncem s péčí o pokožku.
Jedná se o výrobky:
Hydratační opalovací mléko s faktorem 40 – díky svému výjimečně jemnému složení je vhodný již od novorozeneckého věku
Hydratační opalovací mléko s faktorem 15 – je určeno pro vaše aktivní děti, které celý den plavou a hrají si na slunci
Hydratační ochranný opalovací sprej s faktorem 10 – předchází spálení a stárnutí pokožky
Hydratační ochranné opalovací mléko s kombinovaným faktorem 8/16 – praktické balení vám umožní vhodně kombinovat ochranný faktor
Vylepšené složení novinek maximálně chrání před pronikajícími UVA a UVB paprsky a díky komplexu hydrolipidů hydratuje dvěma způsoby: „gelové substance“ zachytí vlhkost a udrží pokožku 100% hydratovanou v každém okamžiku a „vodu zachycující molekuly“ dodávají vlhkost zpět do pokožky. Vitamin E umožňuje péči i o nejjemnější pokožku, nechybí ani odolnost proti vodě, soli a písku. Lehké, nemastné složení se okamžitě vstřebává a voní lehkou svěží vůní. Všechny výrobky Johnson´s Suncare jsou dermatologicky testovány.

Užijte si radost ze slunce a léta s Johnson´s Suncare!
Reklama