Na cestách se skoro vždy cítí člověk trochu nesvůj. Večer se těšíte do sprchy, kdy ze sebe smyjete „prach cest“ a ulevíte namoženým svalům, popřípadě vychutnáte zasloužený odpočinek. Máme pro vás příjemný tip na cestovní kosmetický balíček Adidas, který vám tyto pocity na cestách pomůže přežít. Balení je šikovné do kabelky či cestovní tašky a lehké díky svému „zmenšenému“ vydání. Najdete v něm sprchový gel, body tonic a deodorant body spray Adidas woman sport energy.
Je to lehká svěží vůně, která vám dodá pocit volnosti a svěžesti. Body tonic obsahuje zvláčňující a zvlhčující látky, které pečují o pokožku a jsou ideální pro použití v teplých letních dnech. Pro správný účinek se aplikuje několikrát denně na celé tělo. Je příjemný a i pokud máte lehké letní šaty, je aplikace snadná. Tělový deodorant má podobný účinek a sprchový gel Adidas woman sport energy doplňuje tuto kosmetickou řadu v rámci péče o tělo použitím ve sprše.
Tato letní vůně je lehce nasládlá a přináší pocity uvolnění a čistoty. Hodí se na dovolenou či výlet. Takže, pokud se chystáte někam na prázdniny nebo jen na víkend do přírody, zkuste štěstí v dnešní soutěži o 10 cestovních balíčků kosmetiky Adidas. Třeba posílí vašeho sportovního ducha:).
Reklama