Nejlepší pro vás
Většina žen má jeden společný sen – nádhernou a jemnou pokožku. Pokožku tak hebkou, jako má malé dítě. Proto nejdůležitější prvek péče o pleť je její správné zvlhčování. Jedním z nejúčinnějších zvláčňujících přípravků je dětský olej Johnson’s Baby, který při aplikaci na mokrou pokožku uzamyká 10krát více vlhkosti než běžná tělová mléka nebo krémy. To je důvod proč Johnson’s Baby olej používá mnoho žen, které chtějí dodat své pokožce jemnost a hebkost dětské pleti. Olej naneste hned po koupeli, minutku počkejte a pak pokožku osušte ručníkem. Díky své lehké konzistenci nezanechá olej na pokožce mastný povlak. Vaše pleť bude sametově hebká a jemná. Olej můžete taky přidat přímo do koupele jako změkčující a ošetřující přípravek nebo jej použít při odličování make-upu.

Nejlepší pro vaše dítě
Dětský olej Johnson’s Baby jemně zvláčňuje pokožku vašeho dítěte a pomáhá zabraňovat jejímu vysoušení. Je vyroben z čistého minerálního oleje, který vytváří na pokožce jemnou ochrannou vrstvu zabraňující vysoušení pleti. Johnson’s Baby olej neobsahuje žádná barviva ani konzervační látky a jeho jemnost byla klinicky ověřena. Olej naneste po koupeli na vlhkou pokožku děťátka ve velmi tenké vrstvě a poté osušte ručníkem. Pleť vašeho dítěte bude sametově hebká a jemná. Olej můžete také použít při masáži děťátka. Výrobek je vhodný již od novorozeneckého věku.

Jak výrobek správně používat?
Dětský olej Johnson’s Baby se z 99% skládá z čistého minerálního oleje a neobsahuje žádná barviva ani konzervační látky. Nanáší se po koupeli na vlhkou pokožku ve velmi tenké vrstvě a poté se pokožka osuší ručníkem. Díky své jemné konzistenci nezanechává nežádoucí mastný povlak na pokožce ani na ručníku. Johnson’s Baby olej uzamyká v pokožce desetkrát více vlhkosti než běžná tělová mléka nebo krémy. Vaší pleť i pleť vašeho děťátka tak zanechá hladkou a hedvábně jemnou.

Právě teď máte možnost vyzkoušet báječné účinky dětského oleje Johnson´s Baby i vy a vaše děťátko. 50 čtenářek, které správně odpověděly, se právě účastní testování tohoto přípravku! Zajímavý test pro vás připravili magazín Žena-in.cz a firma Johnson & Johnson.
Reklama