A máme tu novou sezónu. A ta nám nekompromisně diktuje své nejnovější trendy. Letošním hitem jsou všechny fialové tóny – od jemných lila odstínů, přes okouzlující nachové odstíny až po hlubokou barvu zralých švestek. Jako nádherný kontrast k těmto odstínům se nabízí červená a jak jinak než ve všech svých odstínech. Kdo by nechtěl po mlhavé zimě od sebe odehnat fádnost?
Barvy Palette, díky mnohaleté zkušenosti, poznání vašich přání a sledování módních trendů, představují nové módní hity a to ve dvou produktových řadách. Pro všechny, které touží změnit barvu svých vlasů nebo ji pouze zvýraznit, jsou určeny intenzivní tónovače Palette Color Shampoo, které se postupně smývají a vydrží až 24 umytí. Novými vysoce módními odstíny jsou 339 Modročerný a 404 Tmavě mahagonový. Z řady permanentních barev Palette Intensive Color Creme zastupují módní odstíny RFE 4 Rubínově černý a V5 Fialový.
Optimální péči již během barvení, zářivé barvy a oslnivý lesk podpoří receptura „Formula C+“ s vysokým obsahem vitamínu C.
Reklama