HerBust je patentovaným stoprocentně přírodním preparátem. Jeho složení vychází z přesné kombinace osmi léčivých bylin, které se u žen tradičně používají pro vyrovnávání hormonálních výkyvů bez vedlejších účinků.
Rostliny používané pro přípravu HerBustu obsahují přírodní látky, které u žen podporují reproduktivní funkce, vyrovnanost a celkové zdraví. V přípravku nejsou obsaženy žádné chemické látky, které by zvyšovaly jeho účinnost. Na základě dlouholetých výzkumů byly při výrobě preparátu zkombinovány léčivé byliny, o kterých je již po staletí známo, že mají příznivý vliv na hormonální procesy a také velikost poprsí. Přípravek má tradici v USA.

Proč zrovna tyto konkrétní bylinky?

Tolice setá (Medicago sativa) Používá se po mnoho generací v Americe již od dob Májů. Pojídání jejich plodů mělo příznivý účinek na rozmnožovací funkce a při nechutenství. V průběhu historie byla tato rostlina užívána pro léčbu celé řady zdravotních problémů. Jako potravinový doplněk pomáhá zvětšovat objem a sekreční aktivitu prsních žláz a napomáhá thyroidu v řízení pohlavního vývoje tím, že reguluje činnost pohlavních žláz a orgánů. Tolice je také známa pro své příznivé účinky na nervy. Pro ženy je její použití důležitě při: frigiditě, nadváze, zánětech močového ústrojí, hormonálních potížích, nevyvinutém poprsí.
Kozinec blanitý (Astragalus membranaceus) se používá při léčbě plic, závratí a jako afrodiziakum. V dnešní době nachází uplatnění především při léčbě ženských obtíží. Známý je také schopností dodat tělu množství vitální energie při vyčerpanosti. Pro ženy je jeho použití důležité při: špatně vyvinutých prsních žlázách, frigiditě, ochablosti pohlavních orgánů, sníženém libidu, klimakterických potížích, návalech horkosti, neplodnosti a při PMS – premenstruačním syndromu.
Andělika čínská (Angelica sinensis) se používala již v 6. století př. n. l. především v Číně a Japonsku zejména při léčbě ženských onemocnění. Ve vztahu k ženám má tyto důležité vlastnosti: Má vliv na velikost poprsí, podporuje činnost žláz s vnitřní sekrecí, usnadňuje porod, upravuje nepravidelnou menstruaci, uklidňující účinek, pomáhá vypudit zbytky placenty, odstraňuje návaly horkosti a jiné projevy klimakteria, pomáhá proti vysoušení poševní sliznice.
Pampeliška lékařská (Taraxacum officinale) je širokospektrá léčivá bylina. Ve vztahu k ženám pampeliška pomáhá léčit: rakovinu prsu, onemocnění pohlavních orgánů, PMS symptomy, hypoglykémii, zadržování vody v těle, nadváhu, kvasinková onemocnění, krvácivost, stařecké skvrny, únavu.
Benedikt lékařský (Cnicus benedictus) Používání Benediktu lékařského má také dlouhou historii při léčbě ženských chorob. Z tohoto hlediska je třeba připomenout především tyto přednosti: odstraňuje křeče a bolesti při menstruaci, zmírňuje bolesti hlavy spojené s ženským cyklem, vyrovnává hladinu ženských hormonů, pomáhá při léčbě poševních výtoků, podporuje laktaci, zkvalitňuje složení mateřského mléka, posiluje organismus v průběhu těhotenství.
Přeslička rolní (Equisetum arvense) V posledních několika letech byla objevena její schopnost stimulovat produkci lidských hormonů a nyní se používá pro přípravu mnoha prostředků na vyrovnání ženských hormonů. Má příznivé účinky při odstranění klimakterických obtíží jako jsou návaly horkosti apod. Tato rostlina obsahuje také diosgenin, látku podobnou steroidům, která je ve velkých koncentracích používána při výrobě antikoncepčních prostředků, nicméně pokud je užívána ve své přirozené podobě v malých množstvích, má zcela opačné účinky - zvyšuje plodnost. U žen napomáhá také při léčbě: poporodních bolestí, hormonální nevyváženosti, hypoglykémie, křečí, samovolných potratů, ranních nevolností, nervového napětí, bolestí dělohy a vaječníků, potíží při těhotenství, PMS.
Borůvka černá (Vaccinum myrtillus) byla známa svými léčebnými účinky již v dobách Římského impéria. Po dlouhou dobu byl odvar z plodů této rostliny užíván při srdečních chorobách a ženských obtížích jako: absence menstruace, bolestivá menstruace, bolesti dělohy, hromadění moči, nespavost, nervové napětí.

Více informací a možnost objednávky najdete na www.herbust.cz.
Reklama