Až se nás léto zeptá, co jsme dělaly na jaře, sotva která z nás bude moci upřímně a podle pravdy odpovědět: „Pravidelně jsem chodila do posilovny a svůj pohybový režim jsem doplňovala aerobikem a plaváním.“ Přesto se ale okamžik pravdy, kdy se budeme muset svléknout do plavek, nezadržitelně blíží. Takže honem hledáme a pídíme se po tom, jak si vylepšit postavu na poslední chvíli. Jedním z největších strašáků našeho dokonalého vzhledu je celulitida, která zdaleka netrápí jen ženy s nadváhou. Jedním z tipů, jak se s celulitidou s úspěchem vypořádat, je Gel proti celulitidě z řady MULTIACTIVE od Margaret Astor.
Gel proti celulitidě Multiactive, který obsahuje AHA kyseliny a změkčující enzymy, napomáhá odstraňovat tukové buňky uložené na problematických místech. Navíc díky svému složení pleť okysličuje a zjemňuje, takže pak nejen opticky vypadá hladší, ale při dlouhodobém používání gelu se pokožka stává pružnější a hedvábně jemnou. Krém se velmi rychle a rovnoměrně vstřebává a zanechá pokožku příjemně hydratovanou a dokonale ošetřenou. Nezapomeňte ale, že účinek se umocňuje cvičením a pravidelnou masáží problematických míst. Nemusíte chodit na masáže k odborníkovi. Stačí masážní žínkou třít problematická místa a pak vetřít Gel proti celulitidě a masírovat.

Masáž proti celulitidě
Naneste si dostatečné množství přípravku do obou dlaní a krouživými pohyby masírujte problematické partie. Důkladně se věnujte především bokům a hýždím. Položte si dlaně na boky tak, aby prsty směřovaly k hýždím. Pak krouživými pohyby masírujte problematická místa. Promasírovat je můžete navíc jemným „poštipováním“. Po každé aplikaci si dopřejte ještě krátké cvičení na dané partie.
Díky masáži a aktivním látkám přípravku se mikrocirkulace v podkoží dá do pohybu. Z tukových buněk se sice uvolnil tuk, ale pozor - nezmizel. Zlikvidujete ho jedině tím, že ho spálíte, to znamená přeměníte v energii. A to už je práce pro vaše svaly. Musíte je trochu rozhýbat. Jinak uvolněný tuk zůstane v podkoží a ani použitím sebelepšího přípravku proti celulitidě nedosáhnete kýženého výsledku.

Gel proti celulitidě Multiactive od Margaret Astor můžete vyhrát v soutěži, kterou najdete na hlavní straně magazínu!
Reklama