Snad každá žena bojuje s náladovostí, špatnou pletí, premestruačním syndromem, bolestmi hlavy… Občas sáhne po pilulce proti bolesti, únavu vyřeší několik šálků kávy za den, premenstruační syndrom se vždy nějak přetrpí. Hormonální výkyvy si často až moc dobře uvědomujeme, ale nedokážeme se jim systematicky bránit. Přípravek HerBust nabízí řešení. Je vyroben zcela na bylinné bázi a nenajdete v něm žádnou chemickou látku. Mnoho žen má k takovým přípravkům přirozenou nedůvěru, obzvlášť pokud to není zrovna nejlevnější přípravek. HerBust má za sebou ale dlouholetou tradici v USA, kde trh a spotřebitelky jsou velice náročné.
Z hlediska ženy je velmi důležité správné využívání léčivých rostlin pro vyrovnávání hladiny hormonů. Vzhledem k tomu, že ženy podstupují mnoho radikálních hormonálních změn (od první menstruace, přes těhotenství až po období menopausy) je třeba si uvědomovat, že je možné lépe se vyrovnávat s hormonálními výkyvy, které je velmi ovlivňují jak fyzicky tak psychicky v průběhu celého jejich života. Je nutné předcházet především těm hormonálním změnám, které jsou způsobeny špatným stravováním, užíváním uměle vyrobených léků, působením škodlivin a stresu.
HerBust je zcela přírodní. Je vyroben z takových léčivých bylinek, které podporují popsané působení HerBustu. Rostliny používané pro přípravu HerBustu obsahují přírodní látky, které u žen podporují reproduktivní funkce, vyrovnanost a celkové zdraví. Po dlouholetých výzkumech jsou jednoduše zkombinovány léčivé byliny, o kterých bylo již po staletí známo, že mají příznivý vliv na hormonální procesy. Použití léčivých rostlin v každodenním životě žen, pomůže posílit sebevědomí, navrátit tělesnou sílu a také přinést mnoho radosti. Namísto užívání léků proti bolestem hlavy je například možné použít lobelku nebo kopretinu řimbabu. Lépe než nadměrným užíváním léků proti bolestem a velmi silných estrogenových přípravků, mohou ženy řídit své přirozené cykly pomocí kontryhelu nebo anděliky čínské. Měsíček a čajovník jsou báječnými alternativami v boji proti kvasinkovým infekcím, stejně jako pupalka dvouletá a máta peprná proti premenstruačnímu syndromu (PMS). Díky působení bylinek má HerBust také vliv na zlepšení stavu poprsí, zejména pro ženy po porodu či v přechodu.
HerBust je přírodní směs léčivých bylin, která nejenže přirozenou cestou dodá plnost a krásu nedostatečně vyvinutému, zničenému či stárnoucímu poprsí, ale zároveň zajistí ženě dokonalou hormonální vyváženost, která výrazně přispěje k jejímu celkovému zdraví.
Pokud chcete vědět víc, popřípadě si HerBust objednat, prohlédněte si stránky www.herbust.cz