Před několika týdny jsme na našem magazínu odstartovali test vlasové kosmetiky Lybar Original. Dvacet z vás si mohlo na vlastní vlasy vyzkoušet výrobky „modré“ řady Lybar, konkrétně lak na vlasy, silně tužící tužidlo, extra silně tužící gel a šampon 2 v 1. Všechny názory se sešly u nás v redakci a my vám zde předkládáme jejich výsledky.
Téměř stoprocentní spokojenost vyvolal u čtenářek lak na vlasy Lybar Original. Některé uvedly, že laky Lybar používají již delší dobu a jsou s nimi spokojeny. Vlastnosti, kterých si u testovaného laku vážily nejvíc, jsou především to, že lak neslepuje vlasy, decentně voní a vlasy se dají dobře rozčesat.
Jedničku s hvězdičkou si v přeneseném smyslu odnesly z testování tužidlo a extra silně tužící gel na vlasy Lybar Original, které našly uplatnění nejen u čtenářek, ale především gel si často ke své spokojenosti vyzkoušeli i jejich manželé, partneři a děti. Z výroků, které se vztahují k tužidlu vzpomeňme například „šetrně zvětší objem“ nebo „po vyfoukání mi účes držel celý den jako od kadeřníka“. Gel byl chválen především pro své „extra tužící schopnosti“ a decentní vůni.
Co se týká šamponu 2 v 1 Lybar Original, tam přibližně třetina testujících uvedla, že raději než 2 v 1 používají šampony bez kondicionéru. Přesto zazněly také názory, že tento šampon je vynikající, jemný, vlasy jsou po něm hebké a opět zde výrazně figurovala spokojenost, že díky nenápadné parfemaci může šampon používat také partner a další rodinní příslušníci.
K tématu nenápadné vůně se vztahovala také jedna z otázek, na které twstující ženy odpovídaly. Velmi častým argumentem pro byl výrok „netluče se s parfémem“, „nevtíravě čistě voní“, „tuto kosmetiku může používat i můj manžel“.
Zajímavá je také informace, že naprostá většina čtenářek značku Lybar používala již dříve, především se to týká laku na vlasy a šamponu. Některé čtenářky uvedly, že se jim tato kosmetická řada natolik zalíbila, že jí zůstanou i nadále věrné. Ozvaly se i hlasy, které by rády v nabídce viděly také balzám na vlasy.
Reklama