Už jsou za námi první horké dny, které nás donutily sundat po předlouhé zimě všechny zábaly a obaly. Po jejich sundání asi nejedna ubožačka zjistila, že letní sukně, co jí vloni kloktala na bocích, je jakoby sražená a nedá se dopnout a že byvší bokovky mohou sloužit už jen jako zaříznuté „pasovky“. Z krátkých sukní nám hřeznou celulitidou prožraná ovarová kolena a pod upnutými tričky se viditelně zařezávají do masa popruhy náhle příliš těsné loňské sexy podprsenky… A tak stoupáme na váhu a nestačíme se divit – není nějaká rozhašená? „Nenavažuje“ deset kilo navíc? Ne, milé dívky a ženy, nenavažuje, to jen ta zima byla tak dlouhá a naše těla si nastřádala dostatek sádla, které je hřálo.
Po těchto hrůzných zjištěních vybíháme do akce – překotně nakupujeme zázračné hubnoucí čaje, hubnoucí prášky, hubnoucí gely, hubnoucí mýdla… Opisujeme si drastické diety od svých přítelkyň, které si je opsaly od svých přítelkyň, které po nich zaručeně zhubly nejmíň deset kilo za týden. Vrháme se do tělocvičen, kam ovšem – ruku na srdce – jdeme tak dvakrát třikrát a dost...
Všechno špatně! Všechny dobře víme, že tato krátkodobá a drastická řešení nám v lepším případě neuškodí, v horším nám pak po dietě naskáčou zázračně ztracená kilínka zpět i s přídavkem.
Aby vaše kolena nebyla ovarová a hladovky zbytečné, nabízíme vám dvouměsíční hubnutí se Ženou-in, v květnu a v červnu budete na našich stránkách moci hledat inspiraci pro uváženou a zdravou redukci váhy, poradcem nejpovolanějším nám bude obezitolog MUDr. Vlasák.