Pro první opravdu teplé dny se nechte při doplňování svého šatníku inspirovat novou módní kolekcí světově proslulého módního návrháře Babby Jaggy. Jeho odvážné kreace již letos sklidily zasloužený úspěch na molech v Miláně a Novém Yorku, dnes večer se představí na malé soukromé Fashion Party v Novém Strašecí.
V čem spočívá úspěch krejčovského umu tohoto umělce-světoběžníka, jehož profesní dráha začala někdy před desítkami let v malé rumunské vísce na úpatí Karpat? Jagga si je vědom toho, že žena počátku třetího tisíciletí se chce líbit, chce vzrušovat a přitahovat mužské pohledy. Proto návrhář vsadil na transparentní látky, odvážné rozparky, třásně a záhyby, nechybí ani moderní vrstvení a geometrické cípování. O tom, kolik ze svého těla žena odhalí, rozhoduje každá zákaznice sama, protože modely jsou variabilní a jejich délka, šířka i výška se dá upravit zcela individuálně. Nechybí ani doplňky, jako jsou různé pásky, šněrování, šerpy a řetízky.
Při fotografování své módní kolekce Jagga, podobně jako i další slavní návrháři, rád používá na dotvoření image šatů jako kulisu různé dopravní prostředky. I tady je však tvůrce originální, protože jak můžete vidět na obrázku, nepoužil oblíbené propriety jako Rolls Royce a Jaguáry, nýbrž sáhl po jiném druhu dopravního prostředku. Modelka Děsica Strigová z Ďáblic předvádí model sexy šatů pro volný čas s moderním typem turbo-koštěte v ruce.
Nechte se inspirovat pro dnešní večer a nezapomeňte na adekvátní líčení a dostatečně odvázaný účes! :-)