Jak už jste si možná všimly, tento týden se na našem magazínu hodně věnujeme tématu zvanému „jarní úklid“. Ty spořádanější z nás stihly gruntování před Velikonocemi, my ostatní se pokoušíme zútulnit své domovy až teď. Duben ještě pořád neskončil a tak místo zůstávání za kamny zkoušíme samy sobě namluvit, že nás hrozně baví mýt okna, leštit nábytek, drhnout dlaždičky a pastovat parkety. Vždyť výsledek je docela lákavý – byt jako klícka.
Domov sice možná bude po všem tomhle šůrování svítit čistotou, ale pokud si nedáme pozor, mohly by to docela šeredně odskákat naše ruce. Přece jenom jim všechny ty saponáty a vodní lázně příliš nesvědčí. Ruce jsou naše vizitka, marná sláva. A ani ten nejkrásnější lak na nehty neudělá z rozpraskané a zarudlé ruky jemnou něžnou ručku. Zkuste věnovat svým rukám trochu více pozornosti. Zaslouží si ji. Minimálně stejně tolik, jako tolik opečovávaný obličej.
V první řadě by u vás doma neměly chybět rukavice, které při některých domácích pracech ochrání jemnou pokožku před škodlivými vlivy saponátů. Zvykněte si je používat, i když se vám třeba zdá, že jsou nepohodlné. Lepší chvilka nepohodlí, než se pak dlouhé týdny zbavovat lišeje a ekzémů.
Kromě toho vaše ruce (pokožka i nehty) potřebují hydrataci. V tomto případě nejlepší službu vykoná nějaký kvalitní krém na ruce. Příkladem může být například krém na ruce z řady Margaret Astor MULTIACTIVE, který obsahuje vše, co ruce a nehty potřebují k denní péči. Jsou v něm zastoupeny nejlepší a nejmodernější přísady pro zvýšení hydratace, zklidnění a obnovu pleti a nehtů – alantoin, pantenol a sezamový olej. Pravidelným používám tohoto krému nejenom uděláte velmi dobrou službu svým upracovaným rukám, ale dokonce prý omezíte vznik vrásek až o 20% a postupně snížíte zřetelnost skvrn na kůži. Tento krém se dobře vstřebává a nezanechává na pokožce mastný film, takže jej můžete pohodlně používat nejen doma, ale třeba i v kanceláři.

Reklama