Máte pocit, že se vám stránky magazínu www.zena-in.cz načítají pomalu? Možná nejste připojena k síti internetu úplně tím nejoptimálnějším způsobem. V současné době můžete našimi stránkami úplně nejrychleji listovat, používáte-li služby providera World Online. Proč? Je to prosté. Server, na kterém náš magazín „běží“, je umístěn v počítačové pavučině právě této společnosti, proto v případě, že se připojujete přes World Online, nemusí informace nesoucí od nás k vám třeba zrovna tyhle řádky urazit zbytečné desítky, stovky a tisíce metrů. Prostě si jen tak lehoučce poskočí a je u vás doma. Na vaší obrazovce.
Jaká je další výhoda připojení k internetu právě prostřednictvím společnosti World Online? Zaregistrovat se jako nový uživatel můžete třeba hned teď, a to doce a jednoduše a bez problémů – přístup na přihlašovací formulář najedete na hlavní straně www.zena-in.cz pod blikajícím růžovým buttonkem "Internet zdarma World Online" v levé části obrazovky. Pokud si nebudete vědět s něčím rady, můžete se obrátit na oddělení zákaznické podpory nebo si zavolat o radu na telefonní číslo zákaznické podpory 049 – 58 000 58.

CO ZÍSKÁTE?
Bezplatný, kvalitní a rychlý přístup na internet.
Zdarma vlastní emailovou schránku o velikosti 10 MB s POP3 účtem, která je přístupná odkudkoliv z celého světa.
Zdarma vlastní osobní stránky www o kapacitě 10 MB.
Kromě toho se můžete zapojit do bonusového programu WorldPlus, který vás za vaše brouzdání na internetu nechá vybrat z více než 20 000 dárečků od hudebních nosičů, přes trička, čepice, sportovní potřeby až po knihy a doplňky.

Čtěte si Ženu-in připojeni přes World Online.
Reklama