Každá budoucí maminka má trochu obavy z parného léta. Z měsíců, kdy panují vedra a pálí slunce, kdy je pro těhotné ženy trochu problém se pohybovat, obzvláště ve vyšším stupni těhotenství. Navíc, některé nevzdušné modely šatů neslibují moc velké pohodlí.
Na letní měsíce a teplé jaro by se měly budoucí maminky dopředu připravit. Koupit si pohodlnou obuv, nejlépe bez podpatků, protože větší tíha celého těla vede často k otokům nohou a často i rukou. Proto by měla mít maminka maximální pohodlí. Zašli jsme do butiku Tveret, který je určen pro nastávající maminky, a podívaly jsme se, co nabízejí maminkám na léto. Pokud jste zhrozené, že v jiných obchodech mají jen podivné pytlovité šaty v ještě podivnějších barvách, tady si najdete přesně podle svého stylu, co se vám líbí. Většina šatů je ve veselých a světlých barvách, ale i ta maminka, která raději volí tmavší šaty si určitě vybere. Nabídka je dost široká, takže si můžete vybrat od sportovně laděných modelů až po decentní kostýmky pro obchodní jednání. Velice nás zaujala šatová sukně v šedých odstínech s vtipnou kapsou vepředu a s módní kapucou místo límečku.
Veškeré modely jsou vzdušné, z lehkých nemačkavých materiálů a dost široké pro růst bříška.
Léto ale zve také k nošení různých tílek a sukýnek, každá těhotná žena může být sexy a tak proč se stydět za vypouklé bříško a nevzít si klidně na sebe nějaký upnutější modýlek? I na to pamatují v butiku Tveret, můžete tu pořídit třeba černou užší sukni a přitom se nemusíte bát, že vás bude tlačit na bříško. Všechny mají v pase širokou gumu, která je měkká a dostatečně elastická.
A co si vzít na sebe k vodě? Těhotenské speciální plavky! Některé modely plavek mají legrační a slušivou sukničku, pod kterou se skryje bříško, Jen jsou trošku dražší.
Prodejnu Tveret, kde mají spoustu potřebných věcí pro těhulky najdete v Dětském domě Na příkopech na Praze 1.