Wellness je stav dokonalé lidské harmonie. V roce 1956 byl tento koncept vytvořen americkým lékařem dr. Dunnem, který spojil slova „fitness a „well-being“. Tělo, mysl a duše by měly být podle této filosofie vzájemně v rovnováze. Wellness je koncept lepší osobní fyzické kondice, energie a dobré nálady.Zažíváte stres v práci, musíte zvládat péči o rodinu a nemáte dostatek spánku? Je vaše vytoužená dovolená stále v nedohlednu? Máte pocit, že nic nestíháte? Přesně v takových momentech byste si měli udělat čas pro sebe a odpočívat!
Dopřejte si ráno stimulační a osvěžující sprchu Wellness! Udělejte si v práci krátkou přestávku – zavřete oči a myslete na něco pozitivního! Zakončete den relaxační koupelí ve vlastní oáze Wellness. Nejdůležitější je zcela se koncentrovat na oázu harmonie. Tím bude vaše tělo a duše opět v rovnováze.

Začněte hned teď s vaším vlastním Wellness programem! Zde vám nabízíme několik tipů, jak dosáhnout vaší osobní harmonie. Ponořte se do nového světa Fa Wellness!
1. Nechte teplý proud sprchy stékat přímo na záda. Protáhněte záda do oblouku jako kočka, dýchejte zhluboka a přejděte do mírného podřepu. Fantastický pocit, který uvolní vaše záda.
2. Alternace studené a teplé vody stimuluje cirkulaci a působí příznivě na vaši pleť. A zde je návod, jak toho dosáhnout: začnete jako obvykle nejprve teplou vodou, pak ji změňte na studenou a nasměrujte proud také na ruce a hruď.
3. Přeměňte svou koupelnu na malou oázu Wellness! Vonné svíčky dodají tu správnou vůni: vanilka přispívá k relaxaci, citrus a eukalyptus jsou stimulující. Květiny, čerstvé ovoce a správná teplota vytvoří onu příjemnou atmosféru. Poslední věc, která zde ještě chybí je relaxační hudba a pak už nic nezabrání tomu, abyste zapomněli na každodenní život a ponořili se do harmonie Wellness.

Nové pěny do koupele Fa Wellness Systém s jedinečnými přísadami, které působí příznivě na pokožku, učiní z vaší koupele opravdový zážitek. Vytvořte si ve vaně vlastní oázu klidu Wellness. Nové pěny do koupele Fa Wellness System obsahují zvlhčující složku Lamesoft, která pomáhá udržovat elasticitu kůže a zároveň ji činí hebkou a jemnou na dotek. Nové aromatické vůně přispívají k celkové relaxaci a umožňují znovu načerpat novou energii. Vyzkoušejte některou ze tří nových vůní - Fa Sea Extract (relaxační a revitalizující aroma), Fa Green Tea Jasmine (esence ze zeleného čaje a z jemných květů jasmínu) a Fa Orange Blossom (kombinace výjimečné esence pomerančů, grapefruitu a mandarinek).

Díky novým sprchovým gelům Fa Wellness Systém máte nyní možnost spojit dokonalou péči o pokožku a zároveň si dopřát příjemný pocit uvolnění a harmonie. Sprchové gely Fa Wellness System nabízí stejně jako pěny do koupele Fa jedinečnou recepturu se zvlhčující složkou Lamesoft a unikátním obsahem mořských minerálů. Sprchové gely Fa Wellness System si nyní můžete vychutnat ve třech atraktivních aromatických vůních - Fa Sea Extract Spa (svěží vůně mořských rostlin), Fa Green Tea Spa (esence výtažků zeleného čaje a svěžího citrusu) a Fa Bamboo Essential Spa (příjemná, lehká svěží vůně).