Nejen nalíčení, oblečení, způsob chůze, ale také účes tvoří podstatný podíl na vaší vizuální image. Vždyť když má někdo dlouhé vlasy a ostříhá se na krátko, druzí ho druhý den v práci skoro nepoznají.
Účesem se dá mnohé vylepšit, zmírnit ostatní nedostatky nebo naopak zhoršit. Každá žena by měla vědět, jaký účes jí sluší, ale zároveň by se neměla bát experimentovat.
Změna barvy vlasů, střih, kudrny, to všechno je naše tajná zbraň. Účes, který podtrhuje krásu tváře, dokáže divy. Nejednomu muži se na ženě líbí nejvíc zrovna vlasy. A to nemusejí být dlouhé až po zadek a blond. Prostě, vsaďte na vlasy jako účinný sexappeal. Vždyť je to jeden z projevů neverbální komunikace, který zrovna nevědomky dostane vašeho partnera tam, kam chcete. To ví i slavná Madonna. Při rozhovoru s mužem, na kterém jí záleží nebo v něm chce podnítit erotickou touhu, prý velice často sahá do svých vlasů a jen tak mimoděk si s nimi hraje. Kroutí si mezi prsty pramínky, natahuje je, hladí si vlasy, jemně je odhrnuje z tváře… Triky staré snad od nepaměti, ale stále funkční. Jen je správně využít. A to že fungují, ví i sama Madonna, když mluví o flirtu a svádění, na prvním místě veřejně přiznává tuto nenápadnou „hru“. A není důvod proč jí nevěřit – je to světová profesionálka ve svádění, která neopomine nic, kdy účel světí prostředky a to jí pomůže dosáhnout cíle.

Jak reagují muži na různé účesy a vlasy?

Dlouhé vlasy: Provokují muže zejména k romantickým představám. Pokud je má žena spletené do copu nebo do drdolu, při sexuálních představách s takovou ženou přímo prahnou po smysleném pomalém rozpouštění vlasů. Žena s dlouhými vlasy před nimi stojí v rouše Evině a její ňadra cudně zakrývá vodopád jejích vlasů. Pokud má žena drdol nebo roztomilý malý drdůlek, muže často přitahuje její odhalená šíje, která dozajista voní lákavým parfémem, který slibuje vše. Pro některé muže ale mohou být hodně dlouhé vlasy při milování nepraktické hlavně při divoké předehře, kdy snadno vlasy zalehnou nebo si připadají, že jsou najednou všude, i tam, kde by být neměly.

Vlnité vlasy: Rozpalují v mužských mozkových závitech touhu po divokém a nespoutaném sexu. Rázem ve své představě vidí zdivočelou Amazonku uhánějící na koni, kterou stojí za to ulovit. A když jí chytí – ona s ním tu hru hraje do konce, rád zaboří své ruce do její vlnité hřívy.

Krátké vlasy: Působí na muže moderně, vstřícně a sportovně. Taková žena se mu jeví jako schopná zlákat ho do svých osidel i bez jeho vlastního přičinění, pokud bude chtít. Pokud nosí žena s krátkými vlasy brýle, může působit přísně a nedostupně, nesmí to ale přehánět, musí se umět usmát a být bezprostřední, jinak spoustu mužů odradí.

Ježek: Najde se i procento mužů, které bude žena s ježkem na hlavě vzrušovat. Pokud se ale žena k takovému účesu rozhodne, měla by vědět, jestli jí bude slušet, protože jinak bude čekat dost dlouho, než vlasy narostou. Jsou ale typy žen, které mají jemný a výrazný obličej a střihem na ježka jej ještě zvýrazní. Pak se mohou stát díky svému zjevu „femme fatale“ pro mnohá mužská srdce. V žádném případě by se neměly stíhat na ježka ženy, které nejsou spokojeny se svým obličejem, protože takový účes mu dá ještě větší šanci vyniknout. Například pro ženy s velkým nosem je to přímo katastrofa. To si pak muži v oblasti sexu, v lepším případě, raději nepředstavují vůbec nic.

Hladký, ulízaný účes: Pokud ženě sluší a je díky němu ještě krásnější než dřív, mužská touha je neměřitelná. Pro muže představuje tato žena tajemství, záhadu, smyslnost a rafinovanost. Svým způsobem i nedostižnost a provokaci, a tak by jí nejraději hned ležel u nohou. Ženy s takovým účesem evokují v muži pomalý, ale velice vášnivý sex, kdy nevynechají jedinou chvilku, aby si jí nevychutnaly.

To ale nejsou jen ženy, které lákají a nutí muže k představám díky své kštici. Muži dokáží také díky tomu, co mají (a nebo nemají) na hlavě, přimět ženy přemýšlet, jestli je takový muž přitahuje či nikoli, popřípadě, jaké by to s ním bylo.

Jací muži se líbí vám? Myslíte, že opravdu účes tvoří půlku vizáže? Máte nějaký oblíbený mužský účes, který vás dostane? Nebo který vám naopak přijde nejtrapnější? Napište nám.