Více než před měsícem jsme vyhlásili soutěž s krémy POND´S, na kterou navázala měsíční testovací akce našich čtenářek. Třicet z vás dostalo domů jedno balení 20 hodinového hydratačního krému POND´S k vyzkoušenía zároveň balení odličovacích ubrousků jako dárek. Nyní máme k dispozici výsledky čtenářského testu, se kterými vás chceme seznámit. Už dopředu můžeme říci, že většina z testujících byla s krémem více než spokojena.
Nejdříve si stručně zopakujme, co o krému říká výrobce: POND´S 20 hodinový hydratační krém pro denní a noční péči aktivně hydratuje a chrání pleť před vysušováním až po dobu 20 hodin. Tento nemastný hydratační krém bohatý na vitamíny A a E obsahuje mikročástečky, které pomalu uvolňují vláhu do pleti až po dobu 20 hodin či do chvíle, než je pleť znova čištěna. Nepřetržitě zásobuje pleť vláhou, tím zabraňuje jejímu vysušování a udržuje ji pevnou, jemnou a zdravou. Vhodný pro pleť normální až suchou.
Tak co je to pravda? Co si o krému myslí čtenářky, které dostaly možnost jej vyzkoušet? Téměř dvě třetiny testujících žen a dívek bylo s krémem spokojeno bez výhrad, vyloženě odmítavé stanovisko projevily pouze tři ze zmíněných 30. Za zajímavost také stojí, že více než polovina testujících čtenářek uvedla, že má smíšenou pleť, vyloženě suchou pleť má jedna pětina z nich a pleť mastnou zmínila jen jedna desetina.
Co si nejvíce na krému chválily? Že se dobře vstřebává, nemastí pleť, je příjemně parfemovaný a má přijatelnou cenu. „Je jemňoučký příjemně voní a hlavně celý den udržuje mé pleti určitou vlhkost, nevysušuje ji, což je velice důležité,“ uvedla například jedna ze čtenářek. Z dalších reakcí: „Krém mi vyhovuje, používám ho i na noc. Doporučila jsem jej známým.“ „Krém používá i má dcera, které je 13 let.“ Velmi málo četné výhrady dokumentují věty jako „Trochu mi stahuje pleť na obličeji, je na mě málo mastný.“ „Poměrně dobře se vstřebává, ale po chvíli je pleť opět vysušená a potřebuje opakovaně natřít.“
Všem čtenářkám, které se testu zúčastnily, děkujeme za jejich spolupráci a už nyní můžeme prozradit, že pro vás připravujeme další podobné testovací akce. Máte se na co těšit!
Reklama