Z vašich příspěvků do soutěžního auditoria o trapsech u doktora jsme kromě vítězné historky, jejíž autorkou je Léthé, vybrali ještě tři další veselé příběhy. Bavte se.

Šampuska
Vzpomínám si, jak jsem v patnácti letech před nástupem do práce musela ke svému závodnímu lékaři na vstupní prohlídku. Musím poznamenat, že v té době jsem česky uměla tak asi 10 slov. Prohlídka proběhla bez problému, ale poté mi ještě sestra podala šampusku a něco mi říkala. Nerozuměla jsem jí ani slovo, tak mě vyvedla do čekárny a ukázala na dveře záchodu. Jelikož jsem nikdy před tím podobnou prohlídku neabsolvovala, vysvětlila jsem si to po svém a to tak, že jsem si myslela, že v ordinaci zřejmě nemají vodu a že buď pan doktor nebo sestra mají žízeň. V duchu jsem si říkala, že mi mohli dát taky něco většího na tu vodu, tak jsem na té toaletě pořádně nechala odtéct vodu, aby byla co nejvíc studená, a naplnila jsem skleničku vodou až po okraj a hrdě jsem procházela čekárnou velice pomalu, abych vodu nerozlila. V čekárně se na mě obrátily nevěřícně zraky všech čekajících pacientů, ale já jsem si říkala, že mi asi závidí, že tím úkolem pověřil pan doktor zrovna mě. Zaklepala jsem a vešla do ordinace a opatrně podávám naplněnou šampusku sestře. Nechápavě koukali jak doktor tak sestra, pak oba vyprskli smíchy. Sestra mi pak s úsměvem názorně vysvětlila, co po mě chtějí.Tentokrát jsem již tak hrdě přes čekárnu nešla…
Léthé

Kalhotky
Historka se stala mé výborné šéfové. Ještě dnes vidím její zarudlý obličej a oči zaslzené smíchem. Blížilo se období očkování proti chřipce, a tak jsme se rozhodly, že si tu injekci do zadečku necháme píchnout. Když vyšla moje vedoucí z ordinace, tak jsem nejprve nechápala, co se stalo. Byla celá červená a pomalu ani nedýchala. Zeptala jsem se, co se stalo, a ona vybuchla v nezadržitelný smích. Ráno zaspala a v tom zmatku sáhla do šuplíku svého manžela. Místo kalhotek měla na sobě slušivé pánské slipy! Trapas to byl o to větší, že zrovna ordinoval zastupující mladý lékař.
Martina

Kabát
Seděla jsem v čekárně u zubního lékaře, když do místnosti vstoupila energická paní v krásném zimním plášti. Rázným krokem si to namířila k věšáku, aby si svůj svrchník odložila. V tu ránu se nám naskytl velmi zvláštní pohled, kdy ona paní, zcela nevědomky, před námi stála pouze v punčocháčích a elegantním svetříku do pasu. Teprve na upozornění jiné čekající pacientky, která seděla poblíž, si onu skutečnost uvědomila. Pojala to skvěle a zachovala se snad jediným možným způsobem. S úsměvem na tváři si rychle oblékla kabát a na zubařské křeslo usedala v něm. Nutno dodat, že od tohoto momentu už v čekárně nebyla tak tíživá atmosféra.
Ramana

Voda
Ve 22 letech mi u zubaře poprvé v životě dělali ZÁKROK vrtací... pak mě pan doktor vyzval, ať si vypláchnu a otočil se k těm svým blýskavým udělátkům... no, pamatovala jsem si, že když jsem vcházela do ordinace, vedle dveří bylo umyvadlo... tak jsem začala slízat z křesla, že půjdu... sestřičku měl pan doktor pohotovou a inteligentní, protože mě poměrně dost rychle zadržela, vrátila na křeslo a upozornila na podivnou věc po levé ruce, u které stál kelímek s vodou....
Elfos