Blíží se svátek Valentýna, který slaví zamilovaní na celém světě a který se velmi dobře zabydlel i u nás. Máte i vy toho svého Valentýna? Chcete se mu líbit? Chcete mu vonět? Tak vyzkoušejte speciální vůni, která má slovo láska ve svém názvu – Chanson d´Amour.
Jak voní láska? Jemnou květinovou vůní, kterou ocení zejména mladší dívky a ženy, jež chtějí zaujmout nebo dokonce svést muže ve svém okolí. Už podle názvu je jasné, že tato vůně byla navržena tak, aby přitáhla pozornost, pohled, myšlenku… nebo i samotného bůžka lásky. První dojem je tvořen kombinací růžového dřeva společně s jemnou vůní fialek a hyacintu. Podmanivost a kouzlo, které této vůni propůjčil černý pepř v kombinaci s ylang-ylang, vůní růže, jasmínu a konvalinky, omámí všechny smysly – a to nejen vaše. Vůni uzavírají dřevité nóty cedrového dřeva, které jí dodávají smyslnost a jedinečnost.
Chcete i vy vonět na svátek Valentýna jako láska sama? Zúčastněte se naší aktuální básnické soutěže, pro kterou jsme otevřeli úplně nové auditorium, a vyhrajte vůni Chanson d´Amour! Držíme palce…
Reklama