Většina z nás žije způsobem, který je na hony vzdálen tomu, čemu se říká zdravý životní styl. Stále někam spěcháme, stresujeme se v práci a málo se pohybujeme. Když k tomu ještě přidáme znečištěné ovzduší a stravu chudou na vitamíny a minerály, pak není divu, že nás co chvíli schvátí nějaká viróza nebo se prostě jen cítíme unavení, přešlí, bez elánu a energie. A přitom lze najít cestu, jak celkem jednoduše a přitom účinně dát tělu to, co potřebuje. Jednou z možností je například nová řada potravinových doplňků Harmony line, která obsahuje 16 přípravků ve třech specifických skupinách (Vitamíny, Minerály a Přírodní výtažky).
Každý ví, že naše tělo se neobejde bez některých životně důležitých vitamínů, které nám třeba zrovna teď v době chřipek pomáhají zvyšovat imunitu. K tomu vám může pomoci i Antioxidant komplex obsahující beta karoten, vitamíny C a E, selen a zinek. Oblíbeným přípravkem podporujícím správnou funkci imunitního systému je Echinacea. Vitamin E zase podporuje činnost srdce a krevního oběhu a zpomaluje stárnutí.
Přípravky řady Harmony line, které mají dodat našemu tělu důležité minerály, jsou Hair fit (podporuje zdravý růst vlasů, udržuje jejich barvu a zvyšuje kvalitu) a Selen + zinek (působí blahodárně na vlasy, nehty, kůži a zrak, podporuje tělesný růst a plodnost).
Z jedenácti preparátů Harmony line obsahujících přírodní výtažky jmenujme například Koenzym Q 10 (působí jako prevence civilizačních chorob, stresu i únavy a zvyšuje fyzickou aktivitu), Pupalku dvouletou s vitaminem E a železem (mimo jiné příznivě působí na ženský organismus v předmenstruačním a menstruačním období) nebo Ginkgo biloba (extrakt z jinanu dvoulaločného, který má příznivý účinek na krevní oběh a cévy, působí preventivně proti vzniku infarktu a mozkových příhod, ovlivňuje paměť a funkci mozku).
Všechny tyto přípravky jsou k dostání v lékárnách za velmi příjemné ceny. Zlepšete si své zdraví i kondici a navíc přispějte na dobrou věc. Z každého prodaného výrobku řady Harmony line jde jedna koruna na konto Nadace „Národ dětem“.
Reklama