Mohlo by se vám zdát, že sportovci nepotřebují žádné slavnostní a elegantní šaty. Stačí jim nějaké ty trenýrky, trika a tepláky, možná ještě džíny a sportovní svetr. Jenže hvězdy jako T. Rosický, K. Poborský, P. Nedvěd (na obrázku s ředitelkou firmy Steilmann A. Motlíkovou při slavnostním ceremoniálu Fotbalista roku 2000) a další, které máme v české fotbalové reprezentaci, reprezentují naši zemi a náš fotbal nejen na trávníku, ale také na spoustě oficiálních i neoficiálních společenských událostí.
A pro takové příležitosti se musí hodit do gala. Jestli jste viděli například televizní přenos z vyhlašování ankety Fotbalista roku 2000, museli jste si všimnout, že to těm urostlým chlapákům v oblecích moc slušelo. Aby ne, když jejich garderóbu si vzala na starost oděvní firma Steilmann, jejíž značka pánské módy STONES je už několik let partnerem české fotbalové reprezentace. Hlavní tváří této značky se pro letošní rok stal dvacetiletý fotbalista Tomáš Rosický, který v obleku STONES také před nedávnem podepisoval nejvyšší kontrakt v historii české i německé nejvyšší ligy (přestup do klubu Borussia Dortmund) v hodnotě téměř půl miliardy korun.
Kromě fotbalu je elegantní a kvalitní pánská móda STONES také partnerem dalších sportů – tenisu, golfu a triatlonu. Mezi známé tváře v oblečení této značky patří například triatlonista Jan Řehula, bronzový medailista ze Sydney (na obrázku dole).
Reklama