Názor mnoha mužů a možná i žen je, že nejlepší kalhotky jsou žádné kalhotky. Těmto přívržencům chůze naostro se jistě nesmazatelně vryla do paměti ona populární bezkalhotková scéna ze Základního instinktu, kdy božská Sharon odhalila divákům doslova všechno. Ale na druhou stranu platí, že i to, co je úplně odhalené, není zdaleka tak vzrušivé jako to, co je přizahalené.
Při nákupu a výběru kalhotek je třeba rozmyslet, za jakým účelem si kalhotky pořizujeme. Kam a pod co je budeme nosit, jestli chceme vzrušovat, nebo naopak nechceme nastydnout. Poradily jsme se s paní Libuší Sedlákovou z prodejny dámského prádla a zde jsou její tipy.

Kalhotky na denní nošení
Především dobře sedí, nikde nevylézají a nezařezávají se. V poslední době jsou populární tanga, která ovšem nevyhovují každému. Hodí se hlavně pod kalhoty, protože jsou „neviditelná“, a jistě je můžete využít i jako erotický model. Na denní nošení volíme příjemné elastické materiály, krajky mohou být někdy při celodenním nošení řezavé. Pokud zvolíte v létě nějaký průsvitný materiál na sukni či kalhoty, měly by s ním kalhotky barevně korespondovat.
Zvláštní kategorii představují stahovací kalhotky, které pomohou zakrýt to, co bychom vůbec neměly mít. Zploští bříško, stáhnou zadeček a ty s nohavičkami zmenší objem stehen. Vybírejte si je pečlivě, poraďte se při jejich nákupu s prodavačkou, neboť jejich cena není právě nízká, ale pokud jsou dobře vybrané, mohou vám prokázat neocenitelné služby.
Na slavnostní příležitosti
„Slavnostní“ kalhotky by zcela jistě měly být v kompletu s podprsenkou. Materiály pro slavnostní příležitosti jsou nákladnější – krajky nebo lesklé satény. Barva soupravy by měla odpovídat příležitosti, ke které si ji vezmete. Maturantka si jistě na svůj ples nebude brát rudé saténové prádlo, stejně jako její maminka nezvolí růžovou nadýchanou dívčí kreaci.
Kalhotky na erotické hrátky
Pokud nezvolíte tanga, zvláště vzrušivé jsou hedvábné kalhotky s nohavičkami. Barva by měla odpovídat tomu, jak moc eroticky chcete a dokážete působit, ale obecně platí, že největší sexuální výzvu představuje barva rudá.
Sportovní prádlo
Prádlo na sport nebo na zimu by mělo být savé a příjemné, nejlépe z bavlny. V poslední době byly vyvinuty nové materiály právě pro tyhle příležitosti, ale jedná se o prádlo, za které zaplatíte vysokou cenu. Pokud se však pro ně rozhodnete, jistě je oceníte – propouští pot ven, ale nikoli na tělo, hřeje, většinou nemá nepříjemné švy a má mnoho dalších výhod.

Připravila
Reklama