Zdá se vám, že vaše hlava není zcela v pořádku? Něco je divné a vy nevíte co to je? Ano, jasně – chybí vám „look“ třetího tisíciletí! Prostě potřebujete změnit image, podobu, účes… Co se bude nosit na hlavě v roce 2001?
Možná se budete divit, ale nosí se úplně všechno! Když všechno, tak všechno. Dlouhé, krátké, blonďaté, černé, zrzavé, kudrnaté, rovné… ale jeden módní diktát tu přece jen je: Vaše vlasy musí být perfektně střižené a dobře opečované. Rozčepýřené? Ano, ale umělecky. Kudrnaté? Ano, ale hezky. Lesklé? Ano, ale nikoli mastné…
Zde vám nabízíme několik módních vlasových inspirací, tak jak je přinášejí nadcházející měsíce a jak jsme je pro vás v redakci nazvaly:

Podle plotu - tento typ účesových kreací se vyznačuje tím, že vypadá, jako by vás kadeřnice ostříhala tzv. podle plotu, v opilosti a nebo potmě. Co rozhodně nesmí chybět, to jsou ony známé „zuby“, které se kdysi občas podařily vaší mamince, když vám v dětství zarovnávala ofinu. Zuby ale nemusíte mít jen na ofině (a nebo v puse), ale klidně i na skráních, na temeni, prostě všude, kde vás napadne. Fantazii se meze nekladou…
Vrabčák - se hodí spíše pro kratší účesy, je poměrně náročný na střih, ale nenáročný na údržbu. Prostě jen vetřete tužidlo, gel či vosk a rozcucháte se. Čím víc, tím lépe…
Marlene - toto je účes pro opravdovské dámy, které vědí, co je to elegance, šarm a sexappeal! Pravidelné měkké vlny rámují vaši něžnou tvářičku a nikdo, doslova nikdo vám nemůže odolat. Pozor – mimořádně vhodné pro blondýnky!
Patkáč - je tomu už skoro dvacet let, co se jako módní uragán vyrojily patky. Pravda, poněkud nepohodlný účes, jehož vedlejším produktem býval nezřídka nepříjemný tik, zato výsledkem byl velmi švihácký, až frajerský vzhled… Pokud máte silné tužidlo a nebojíte se tiku, určitě si pořiďte patku, jež právě teď slaví come-back.
Diblík - sice působí poněkud infantilně, ale vy si tento účes můžete rozhodně dovolit. Culíčky, vrkoče a copy jsou nejen IN, ale také velice praktické (při práci i při sportu), zvláště pokud máte dlouhé nebo polodlouhé vlasy. Konečně, přednosti tohoto účesu oceňuje i americká tenistka tmavé pleti Serena Williamsová, které nechce, aby se jí na kurtu bohaté kadeře pletly při podání a připravily ji tak o možné vítězství.