Pokud se chystáte na miminko nebo už doma máte nějakého vrnícího čertsvouška, zavítejte na nové internetové stránky www.9mesicu.cz. Najdete tu nejen tipy na jména dětí, ale i přehledné informace o všem, co vás v těhotenství čeká. Pokud si potřebujete koupit na miminko nebo pro sebe něco, co ještě nemáte, můžete si doma v klidu prohlédnout internetový obchůdek, kde si vyberete zboží vybavené názornou fotografií. Stačí jen objednat! Zboží vypadá praktické, velký výběr všech možných dudlíků a lahviček, ohřívátek…. Obchod je přehledný a snadno se v něm orientujete.
Funguje zde i on-line poradna, kde vám přes e-mail odpoví odborník (nedočtete se ale, za jak dlouho vám odpověď přijde).
Články, které na tomto webu najdete, se netýkají jen těhotenství a přípravy na porod, ale i novorozenců a péče o ně. Dobrou věcí je těhotenství od A až do Z, kde je abecedně seřazený seznam pojmů, které by vás mohly zajímat. Můžete si také zaslat do galerie fotografií fotku svého děťátka a pochlubit se ostatním čtenářům.
Bohužel některé rubriky jsou zatím neúplné, tak je snad autoři webu brzy doplní.
Vedle serveru Rodina.cz je 9mesicu.cz dalším zajímavým internetovým čtením pro nastávající maminky a maminky, které čerstvě porodily.
Reklama