Jedním z hlavních symbolů vánoc je rozsvícená svíčka. Bílá, zelená, červená, stříbrná nebo zlatá… Velká, malá, tlustá, tenká… Kdo by řekl, kolik dovede takový kousek vosku spolu s provázkem nadělat radosti a parády? Zapálené svíčky obvykle zdobí slavnostní tabuli, ale stále častěji nacházejí místo také v našich obývacích pokojích, pracovnách, ale třeba i koupelnách. Zejména největší hit posledních let – vonné svíčky – dovedou proměnit váš byt v nejromantičtější místo na světě. Vyberete-li si správnou vůni, můžete ve společnosti vonné svíčky odpočívat po namáhavém dni, načerpávat nové síly nebo třeba prožívat vášnivé chvilky. Stačí jen vědět, která vůně je na co dobrá.
Tradiční značka the healing garden nabízí ve své kolekci kromě jiného i krásné vonné svíčky v pastelových barvách (shodných s dalšími produkty té které řady), jež mohou být stejně tak krásným vánočním dárkem pro vaše blízké, jako vaší malou každodenní radostí. Všechny výrobky the healing garden jsou na bázi přírodních produktů a využívají poznatků aromaterapie a aromachologie. Pojďte s námi na cestu světem uklidňujících vůní!

Levandule s přírodními výtažky z heřmánku a kozlíku lékařského se výborně hodí pro tyto dny plné stresu a shonu. Fialová vonná svíčka s levandulovou vůní přinese do vašeho domova klid, pohodu a relaxaci, ukonejší vaše znavené nervy a dovolí vám alespoň na chvíli zapomenout na nepříjemnosti a odpočívat.

Mandarinka s přírodními výtažky z čajovníku a ženšenu vytváří pozitivní auru, která vám pomůže vidět věci v novém světle. Načerpejte nové síly, obnovte svoji energie a osvěžte a povzbuďte své smysly s oranžovou vonnou svíčkou, jež nádherně provoní celý váš byt.

Jasmín s přírodními výtažky z exotické dřeviny ylang ylang, s mučenkou a nerolovým olejem povzbuzuje mysl a tělo a napomáhá dosažení harmonie smyslů. Tuto vůni používali už před mnoha a mnoha staletími v orientálních palácích k navození harmonické nálady. Vonná svíčka v růžové barvě vzbuzuje pocity uvolnění a radosti, ale také rozdmýchává touhu. Naplňte vzduch svého domova romantikou a probuďte v sobě a svém partnerovi plamen milostného opojení.

Zelený čaj s přírodními výtažky z asijského santalu, okvětních lístků pivoněk a protěže povzbuzuje smysl pro rovnováhu a harmonii, napomáhá vám objevit duševní vyrovnanost a vnitřní sílu. Vonná svíčka zelený čaj umožní vašemu tělu ponořit se do svatyně uklidňující vůně, abyste se po chvíli vynořili s novým smyslem pro rovnováhu a harmonii.

Lilie s přírodními výtažky z rozmarýnu, cypřiše, zázvorového květu a třezalky tečkované přináší do vašeho života pozitivní energii a navozuje optimismus a dobrou náladu. Žlutá vonná svíčka the healing garden provoní a prozáří váš byt a vlije do vašich žil radost a optimismus. Zapalte si ji na Silvestra, až budete pronášet svá novoroční předsevzetí! S touto vůní se vám podaří všechno, co si usmyslíte.