Člověk odnepaměti čerpá energii, zdraví a krásu z přírody. Zkuste se i vy v začínajícím předvánočním shonu zastavit, zhluboka se nadechnout a vnímat nádherné vůně, které přináší kosmetická řada Healing Garden. Jestli ještě pořád nevíte, co dát mamince, sestře nebo kamarádce pod stromeček, nabízíme vám inspiraci, která nemůže zklamat.
Tato kosmetická řada zahrnující v pěti voňavých variacích toaletní vodu, sprchový gel, tělové mléko, tělový sprej, aromatický olej, vonnou svíčku a vonné tyčinky čerpá ze zkušeností a tradic aromaterapie a zároveň využívá vědecké poznatky – to vše k dosažení toho nejlepšího vlivu na lidské tělo i duši. Přípravky Healing Garden jsou určeny nejen pro tělo, ale také pro duši, protože přinášejí relaxaci, uklidnění, odstranění stresů a uspokojení všech smyslů. Příjemné aroma levandule, mandarinky, lilie, jasmínu a zeleného čaje dokáže úplné divy.

Levandule doplněná o přírodní výtažky z heřmánku a kozlíku lékařského tiší a uklidňuje. Navozuje pocit klidu a pohody. Každý, koho pronásleduje stres a neklid, by měl vyzkoušet relaxační tělovou kosmetiku nebo si před usnutím zapálit vonnou svíčku.

Mandarinka s přírodními výtažky z extraktů čajovníku a ženšenu pomáhá k obnovení energie, osvěžení smyslů a povzbuzení mysli. Kdo se cítí večer jako polámaný, může provonět své okolí pomocí vonné mandarinkové svíčky a dosáhnout tak zlepšení nálady.

Lilie s přídavkem výtažků z rozmarýnu, cypřiše, zázvorových květů a třezalky tečkované pomáhá vytvářet pozitivní energii a navozuje radost a optimismus. Kdo svůj den začne s liliovou vůní, může si být jist, že se mu podaří vše, do čeho se pustí.

Jasmín obohacený o přírodní výtažky z rostliny ylang ylang a z mučenky s přídavkem nerolového oleje povzbuzuje mysl a tělo a přivádí na cestu k dosažení harmonie smyslů. Vonné tyčinky a svíčky s jasmínovým aroma a přídavkem ylang ylang prý skvěle navodí smyslnou atmosféru a provoní váš byt romantikou.

Zelený čaj s přírodními výtažky z asijského santalu a okvětních lístků pivoněk a protěže umožní tělu ponořit se do svatyně utišující vůně a vynořit se z ní s novým smyslem pro rovnováhu a harmonii. Kdo hledá klid a pohodu, ať nakape trochu aromatického oleje s vůni zeleného čaje do své aromalampy a pak už se jen může oddat snění.

Vyražte na vánoční nákupy do voňavé zahrádky!