Představa, že těhotná žena je předurčena ke skrývání bříška pod neforemnými stany s károvanými vzory, to vše korunováno bílým límečkem, už naštěstí nenávratně patří minulosti. Dnes jsou budoucí maminky na svoje bříška hrdé a chtějí být stejně krásné, jako než přišly do jiného stavu. Přesně pro ně je na trhu firma Tveret, která se už sedm let zabývá ucelenou oděvní tvorbou pro budoucí maminky.
V jejich nabídce najdete prádlo i plavky pro těhulky, které dovážejí ze zahraničí, ale hlavně původní konfekční modely, které odpovídají všem módním trendům dneška. Firma Tveret se zabývá hlavně městskou módou, takže v jejich nabídce jsou kostýmy, společenské šaty, vycházkové modely i běžné oblečení, které můžete nosit třeba do práce. Všechny modely jsou rafinovaně „posouvatelné“, mají v sobě ukryté rozličné regulovatelné pruženky, posuvná zapínání a vázačky, takže je můžete nosit od počátku čtvrtého měsíce, kdy ještě není vůbec vidět, že jste v jiném stavu, až do konce těhotenství, kdy už se do ničeho jiného nevejdete.
Oblečení je zhotoveno z klasických materiálů – džínovina, manžestr, úplety a materiály s podílem Lycry. V nabídce má Tveret ukázněné modely pro maminky, které už nejsou v dorosteneckém věku, ale i nekonvenční mladistvé modely s patkami, zdrhovadly a kapuckami. A od letošního roku si dokonce můžete nechat ušít na zakázku i zcela nestandardní modely.
Obchody firmy Tveret najdete v Praze 1, Na Příkopě 15 – Dětský dům a v Liberci, Pražská 10 – Obchodní pavilón. A jestli se chcete podívat na tvereťácké modely hned a rovnou si něco objednat, udělejte to na adrese www.zena-in.cz/tveret .