Výrazné barvy, hodně lesku a naprosto dokonalý vzhled. Taková by měla být tvář ženy konce druhého tisíciletí. Přidejte k tomu trochu šibalství a kapku erotický pohled a nikdo ve vašem okolí neodolá! Jak vyčarovat na své tváři malé umělecké dílo podle zahraničních trendů?
Středem pozornosti jsou OČI. Nebojte se orámovat je výraznými linkami (tekuté jsou tu zase zpátky), podtrhnout jejich krásu nápadnými očními stíny a sáhnout na „paletě“ i mezi barvy, které se vám zdají příliš výstřední. Jsou tu opět 70. léta a romantický look, takže je (skoro) všechno dovoleno. Nebojte se ani divoké zelené nebo ostře růžové. Věhlasní módní tvůrci říkají, že právě tyhle barvy jsou tím pravým ořechovým. Na večer určitě musíte vyzkoušet zlaté stíny, které rozzáří vaše oči a společně s leskem na rty z vás udělají skutečně hvězdu, která bude středem pozornosti. Velmi důležitým a nepostradatelným detailem je řasenka. Přes den klidně použijte „falešnou“ bezbarvou maskaru, ale na večer se trochu odvažte a kromě černé můžete vyzkoušet i růžovou, zelenou nebo ostře modrou. Být extravagantní to je prostě IN.
TVÁŘ získá na kráse a svěžesti, pokud ji zvýrazníte růžovým zdravíčkem. Hitem pro odvážné jsou „umělé“ pihy. Ale ne ta jedna piha krásy, jak ji známe z filmů pro pamětníky. Pomocí světlehnědé tužky na oči můžete posít svoje tváře rozpustilými pihami, které z vás udělají diblíka. (Nic pro ty, které se právě tohoto kosmetického efektu už tolik let snaží marně zbavit…) Nezapomeňte nakonec lehce přepudrovat, aby vše vypadalo naprosto přirozeně.
Dalším místem vaší tváře, ke kterému je třeba upoutat pozornost, jsou RTY. Musí být výrazné, lesklé, oslnivé, prostě sladké k zulíbání. Velmi moderní je temně růžová, borůvková a švestková barva, ale pro den je lépe sáhnout po některém z mnoha odstínů růžové od nejsvětlejšího až po tmavý. Konturovací tužka je dnes už naprostá povinnost. Poslední tečku za uměleckým dílem zvaným vaše tvář udělá lesk na rty.
Vidíte, jak jste krásná?