Blíží se doba plískanic, nečasů a nepříjemných chladných a vlhkých večerů. Lékaři se připravují na období plných čekáren kýchajících horečnatých pacientů. Taková zákeřná chřipka skolí skoro každého. Máme pro vás tip, jak s chřipkou a podobnými nemocemi bojovat preventivně. Lékem je častý a kvalitní sex!
Z výzkumů je známo, že lidé, kteří se často milují, žijí průměrně o pět let déle a vypadají podstatně mladší na svůj věk. Navíc, v podzimních a zimních měsících trpí daleko méně nachlazením a chřipkami! Sex působí jako skrytá spolehlivá prevence proti těmto nepříjemným neduhům. Jak často, odborníci neuvádějí, ale doporučují minimálně třikrát týdně. Není to ale jen o kvantitě, ale hlavně o kvalitě. Prožité orgasmy a chuť do milování působí na tělo téměř blahodárně. Nejen působí jako prevence proti onemocnění, ale zbavují tělo napětí, pomáhají při uvolnění ve stresových situacích a jako relaxace.
Takže, pokud ce cítíte pod psa nebo na vás „něco leze, hupsněte se svou milovanou polovičkou do postele a užívejte si! Vychutnejte si rozkoš a potom si v duchu mněte ruce, jak jste vyzráli zárověň na zákeřné bacily! Jen dejte pozor na líbání! Pokud se budete líbat s někým, kdo není zcela zdráv, není snazší cesta přenosu nákazy než žhavý polibek! Tak raději sledujte, jestli váš milý příliš nekýchá a nejeví známky počáteční chřipky! Pro tyto případy si zajistěte roušku nebo se při sexu nelíbejte :)))). Prostě hlavně myslete na své zdraví!