Každá žena chce dobře vypadat, mít krásnou a svěží pleť, být půvabná. Když jsme mladé, jde nám to jaksi samo od sebe. S přibývajícími lety ale naše pleť doznává změn, často i vlivem nesprávné životosprávy, stresů a nedostatečné péče. Co pro sebe můžeme udělat?
Ne celkovém vzhledu pleti se velmi významně podílí stav, v jakém se nachází hlubší vrstva pokožky zvaná dermis. Ta je ze 70% tvořena kolagenem (bílkovinou, jež dodává pleti poddajnost a pružnost). Kromě genetických předpokladů má na kvalitu naší pokožky vliv celkové množství slunečního záření, kterému byla vystavena (až 80% vrásek je podle lékařů způsobeno sluncem!), životospráva (především nezdravá strava, kouření, alkohol), pobyt v klimatizovaných místnostech nebo na sychravém povětří a samozřejmě i věk. Po třicátém roce klesá podíl kolagenu v pokožce a ta pak obsahuje méně vlhkosti a ztrácí pružnost. Povrchová vrstva (epidermis) je pak sušší, hrubší a začínají se objevovat první vrásky.
Jednou z možností, jak dlouhodobě zlepšit kvalitu své pleti a tím i svůj vzhled, nabízí ženám po třicítce IMEDEEN. Na rozdíl od jiných kosmetických přípravků působí tablety Imedeen zevnitř, a to přímo na spodní vrstvu kůže, které dodávají výživné látky nezbytné k získání pružnosti a hebkosti pleti. Proto je už po třech měsících používání Imedeenu možné pozorovat viditelné kvalitativní změny na pleti i pokožce celého těla. Účinnou látkou obsaženou v Imedeenu je tzv. Biomarine Complex, který pochází z hllubinné mořské ryby a dodává tělu potřebné živiny velmi podobné těm, které se nacházejí v kolagenových a elastinových vláknech. Jsou to především polysacharidy a aminokyseliny, které jsou v receptuře Imedeenu navíc doplněny vitamínem C (důležitý pro tvorbu kolagenu) a zinkem (významný při obnově tkání).