Postupujte podle následujícího návodu :
1. Kupte si hnědé plavky (odstín nejbližší kaštanu), střih silné ramínko, co nejméně vykrojené nohavičky. Takové plavky zaberou obzvlášť, pokud je vaše pokožka bělostně křehká. Abyste mohla dát vyniknout červeným pupínkům, oholte si nohy těsně před vstupem do bazénu – chlorovaná voda na podrážděné kůži nohou rozehraje barevný koncert mnoha odstínů červené a fialové.
2. Pár hodin před návštěvou plovárny si dejte pořádnou porci luštěnin – vaše bříško bude oproti zbytku těla zajímavě veliké a zadeček budete mít ve vlastním zájmu tak hezky a zvláštně varhánkovitě stažený.
3. Vstupte a ověřujte! Choďte kolem bazénu a tajuplně se usmívejte. Ohněte záda a dělejte hodně, hodně dlouhé kroky. Pak sebou zničehonic plácněte do plavecké dráhy, nejlépe ze strany, abyste na sebe upozornila.
4. Hodně se namalujte – vznikne potom působivý kontrast mezi sportovním prostředím a večerním líčením. Protože je voda tyrkysově modrá a i okolí bazénu bývá z velké většiny vyvedené ve světlých, studených barvách, upozorněte na sebe černočerně orámovaným okem a tmavou, rudohnědou rtěnkou. Určitě také zabere silný make – up s oranžovým nádechem, který se působením vody vytvaruje do obličejové masky divadelníků posazené na cizím krku.


Pak už si jen stačí kamkoliv sednout tak, aby se spodní část kolen dotýkala hrany lavice (tímto se vám vytvoří rembrandtovský tvar stehen připojených ke kuřecím nožkám) a sledovat plody svého úsilí.