Při první návštěvě se seznámíte s veškerou nabídkou této agentury a můžete se rozhodnout, co by vás zajímalo.
Při léčbě sterility se můžete zapojit do cvičení a rehabilitací dle paní Mojžíšové, které vám v tomto problému pomohou.
Pokud jste těhotné nebo se chystáte otěhotnět, je tu pro vás odborně zpracovaná předtěhotenská příprava, těhotenský tělocvik, těhoteské plavání a souhrn hodinových přednášek na téma: těhotenství, porod I. a porod II., dýchání u porodu, příprava tatínka k porodu, šestinedělí, ošetřování dítěte, koupání dítěte, kojení a první pomoc dítěti. Pokud budete chtít, může vás navštívit v šestinedělí porodní asistentka, můžete docházet na cvičení pro šestinedělky a na rehabilitace Vojtovou metodou.
Zkušená porodní asistentka vám při návštěvě v šestinedělí může pomoci zvládnout případné problémy. V péči o maminku POMAD pokračuje cvičením pro matku a dítě do tří let věku dítěte. Když jsou miminku tři měsíce, můžete s ním sem chodit plavat. Jestliže si budete chtít po šestinedělí zaplavat, miminko vám pohlídá dětská sestra.


POMAD vznikl v roce 1992 a má za sebou mnoho spokojených maminek. Sama matka, která sem přichází si vybere, co jí zajímá a objedná se na termín, který jí vyhovuje. Témata přednášek se stále opakují. Plavání probíhá v bazénu Sokol Vinohrady, který neslouží široké veřejnosti a je v něm čistá voda. Plavání a cviky ve vodě vede zkušená odbornice. Cvičení v malé tělocvičně probíhá pod vedením porodní asistentky, která na začátku hodiny zběžně vyšetří těhotné – zkontoluje případné otoky a změří tlak. Teprve potom se začíná cvičit. Jak na přednáškách, tak i při cvičení pracují odborné asistentky se skupinkou mamimálně čtyř maminek, aby měly k matkám individuální přístup. I když jsou maminky doma, můžou kdykoliv zavolat a dostanou potřebnou radu. To platí i po porodu. Ženy si zde mohou v malém obchůdku koupit těhotenské oblečení, kočárek a sestavit s dětskou setrou výbavičku. Jsou v registru POMADU pět let a po tuto dobu mohou využívat všech služeb.


POMAD není jen pro pražské zájemkyně, mohou sem dojíždět ženy z celých Čech.


POMAD se také specializuje na individuální cvičení při problémech s inkontinencí, která bývá pro mnoho žen tabu a trápí je.

Kontakt: tel: 02/627 11 69
ulice U Kanálky 10
Praha 2

Reklama