Emil Václav Havelka je nejznámějším českým astrologem. V zahraničí mu přezdívají český Nostradamus. Ze svých tří titulů zásadně nepoužívá ani jeden. Učil se astrologii, různé orientální filozofie a přirodní lékařství po celém světě. Jeho astrologii předcházelo 32 let na šachtě, z toho deset let v uranových dolech. Astrologii považoval za pavědu. Až náhodné setkání se známým hvězdopravcem ho přivedlo k této vědě. Od devadesátých let, kdy dostal povolení vykonávat astrologické poradny, se naplno věnuje astrologickým prognózám, výpočtům horoskopů a zejména lékařské astrologii, která hovoří o souvztažnosti mezi vesmírem a orgány lidského těla. Pro léčbu vytvořil Emil V. Havelka astrologické apatyky, které nejsou jinde na světě. Na základě vypracovaného astromedicinálního horoskopu vám zde stanoví způsob prevence, připraví astrologickou bylinnou směs, poradí jak zlepšit fyzickou a duševní kondici. Odhalí nemoci.…Co všechno s úspěchem léčí? “Umíme léčit lupenku, artrózu, různé alergie, rozpouštět ledvinové kameny, myomy, cysty…. řeknu vám, co léčit neumíme: rakovinu a roztoušenou sklerózu,“ říká astrolog.

Emil V. Havelka se snaží pomoci i ženám, které chtějí znát své plodné dny podle horoskopu. Umí vypočítat individuální astrologický kalendář plodných a neplodných dní! Umí stanovit i dobu nejvhodnějšího početí chlapce nebo dívky.

Od nikoho si nebere peníze, zájemci zaplatí pouze za léky a byliny – zrozené často až v dalekých asijských velehorách. Každý den mu přichází třista až čtyři sta dopisů, na všechny odpovídá. Spí tak čtyři hodiny denně, v neděli má volno a čerpá energii. Nepůsobí jen v Praze, ale i v Bohdalově na Českomoravské vrchovině a na horách v Peci pod Sněžkou.

Těší ho, když může lidem pomoci a vidí, jak se nemocný uzdravuje. Největší radost má z dopisů, kde mu lidé píší o svém uzdravení, a z léčby sterility. Jak sám říká, díky jeho léčbě a výpočtům se narodilo tři tisíce dětí matkám, kterým už lékaři nedávali naději na početí
Reklama