Dělejte na něj oči – muži mají rádi ženy s ohnivým, lehce hříšným pohledem (slibujte očima to, co zatím nelze říct slovy).
Dávejte si nohu přes nohu (máte.li je ovšem pěkné) – významně se při tom protahujte, je to signál, že ho chcete upoutat.
Hrajte si s vlasy – budete vypadat jako nezbedná holčička a chlapi mají rádi nezbedné holčičky – jen s nimi mají jistotu, že zažijí něco zajímavého (a bude-li to jen na jednu noc, bude na ni vzpomínat celý život – o to vy už se postaráte).
Buďte šťastná – nikdo tak nepřitahuje muže jako žena, která je dobře naladěna. Dejte mu pocit, že chvilky strávené s vámi ho naplní pohodou (jinde ji třeba nemá).
Obdivujte ho – všichni muži jsou ješitní, proto nešetřete chválou a superlativy, i za cenu malé lži. Chlap, kterému polichotíte, se od vás ani nehne – už pro ten pocit, že jej bezmezně obdivujte (i když třeba právě zvrací na záchodě).
Upoutávejte na sebe pozornost jeho kamarádů – vědomí, že i když po vás celý stůl kouká, VY odcházíte s NÍM, je pro něj víc než výhra ve sportce. Bude za frajera a to on moc rád!A když ani jedno z toho nezabere (to by v tom byl čert) – zaplaťte za něj útratu a dotáhněte ho na svých zádech domů. Jsou i tací, kteří to náležitě ocení.


Helena Pelikánová