Jako reakce na minulé živé povídání s popovou hvězdou nám přišla spousta dopisů, ve kterých nás čtenářky žádaly nejen o hvězdy, ale také o odborníky a specialisty. A protože si myslíme, že každá žena někdy potřebuje odbornou pomoc gynekologa, pozvaly jsme jako prvního specialistu, respektive specialistku na náš chat MUDr. Janu Šklíbovou, jejímž oborem je gynekologie a porodnictví.

Paní doktorka je mladá a hezká, dokáže naplno pracovat i s ročním miminkem. Miluje svou práci, v ordinaci má pořád nabito, po každém vydařeném porodu se jí chce brečet dojetím. Je hrdá na úroveň gynekologické prevence v naší republice, je propagátorkou antikoncepce, staví se kladně k plánovanému rodičovství, vidí prevenci jako důležitou součást medicíny, je proti kategorickým soudům a krajním řešením v jakémkoli oboru. Trápí ji zhoršující se stav českého zdravotnictví a špatné vztahy mezi lidmi. Na to všechno a na spousty dalších otázek se můžete paní doktorky zeptat již teď.

On-line rozhovor s MUDr. Janou Šklíbovou proběhne ve středu 23.2.2000 od 12.00 v internetové kavárně Elektra na Smíchově. Pokládat otázky můžete zde http://rozhovor.zena-in.cz/