Říká se, že správnej chlap má smrdět i z fotky a prdět, ale to taky není žádná výhra. Řekněme si upřímně, správnej chlap by měl střídmě vonět a prdět si může, ale v dostatečné vzdálenosti od vás (asi tak 6 kilometrů). Mít doma „chlapa“ co tráví v koupelně víc času než vy (a to je co říct) a navštěvuje kosmetický salon s dvakrát větší frekvencí než vy a všechny vaše kamarádky dohromady, je horor. Jasně, máte pak doma krasavce k pohledání, ale je to ještě vůbec chlap? Dřív panoval mýtus, že když se o sebe začne chlap nějak moc starat, znamená to, že má milenku. Jenže tehdy jste si pod pojmem „moc starat“ představila, že se začal česat a čistit si zuby. Ted´ se to ale nějak mění, to že je chlap „krásnej“ neznamená hned, že je nevěrnej (i když se to samozřejmě nevylučuje), ale spíš, že chce být hrozně in. V tom ale nastává otázka, jestli o to, my ženský, stojíme?!
Něco určitě není v pořádku….. ohánějí se tím, že žehlení je ženská práce, vaření je ženská práce, praní je ženská práce a pak? Pak si klidně odejdou na manikúru. Ještě by tak scházelo, aby váš drahý seděl u Kassandry, na obličeji bahenní masku, vlasy v natáčkách a piloval si nehty, zatímco vy spravujete kapající kohoutek. Panečku to je představa! A příčina? Zkontrolujte, jestli nenecháváte při odchodu z domova příliš často váš oblíbený časopis otevřený na kosmetické stránce. Zvědavý chlap se doma může nudit, vezme tiskovinu do rukou a neštěstí je hotovo. Napíšou-li tam, že ženský teď letěj na kudrlinky, mělo by vám být jasné, kam se poděla vaše kulma:)


Takže dámy, buďme ve střehu. Jestli si nedáme pozor, tak se za pár let možná sejdeme s lahváčem v ruce někde u stánku na fotbalovém stadionu…

Reklama