Tyto přípravky vám nejen zaručí, aby vaše pokožka byla zdravá a krásná, ale především jsou určeny k prevenci předčasného stárnutí pleti. Každou ženu trápí vzniklé první vrásky a poznání, že její pleť není ta mladistvá, jako bývala.
Nic není ztraceno. Změny kůže jsou stárnutím a civilizačními vlivy neodvratitelné, lze je však ovlivnit. Nejmodernější značková kosmetika je dnes stále těsněji spjata s medicínskými a farmaceutickými výzkumy. Vznikla tak nová věda, kosmetologie, která se intezivně zabývá co nejefektivnějším ovlivněním regenerace a výživy kůže. Prostředí, ve kterém žijeme, uspěchaný životní styl, to všechno působí na naši pleť. Proto je třeba o svou krásu pečovat. K péči neodmyslitelně patří správný výběr kosmetiky, kterou denně používáte.


Společnost Green-Swan Pharmaceuticals nabízí na našem trhu prvotřídní britskou kosmetiku CC7 CLINICAL CARE. Tato kompletní kosmetická řada obsahuje čistící pleťové mléko, čistící pleťovou vodu, noční regenarační krém, denní hydratační krém a denní lipozomový krém. Všechny přípravky mají vysoký obsah účinných látek ve vysoké koncentraci. Kombinace těchto látek je volena tak, aby bylo dosaženo maximálního efektu syntézy elastinových a kolagenových vláken a tím optimální prevence proti stárnutí pleti. A kdo z nás by nechtěl vypadat stále svěží?


Co čekají ženy od kvalitní kosmetiky? Chtějí, aby byla jejich pleť dokonale vyčištěna, osvěžena, vyživena, hydratována. Ocení jemnost, uvolnění, ochranu před vnějšími vlivy a celkovou regeneraci. Nechtějí mít podrážděnou pokožku a strach z alergických reakcí. Kosmetika, kterou vám představujeme, všechny tyto požadavky splňuje. Je zdravotně nezávadná a příjemně voní. Její opravdu příznivé působení oceňují i náročné pacientky známé pražské kliniky plastické chirurgie Esthé. Tyto produkty nejsou dostupné jen těm majetnějším. Pokud se rozhodnete některé z těchto přípravků vyzkoušet, budete vemi příjemně překvapeni jejich účinkem a cenou.


Přípravky CC7 CLINICAL CARE se vyrábějí ve farmaceutických provozech, a stejně jako léky jsou distribuovány pouze v síti lékáren. Prostředí lékáren je také jedním z ukazatelů kvality těchto přípravků. Tak neváhejte a vyzkoušejte je!


KOMERČNÍ ČLÁNEK PŘIPRAVILA