Jak byly spokojené čtenářky co vyhrály balíčky s novinkami Fa Natural? Přečtěte si některé z reakcí! Všechny čtenářky byly velmi spokojené! Příště rádi pro vás zase připravíme podobnou soutěž, do které se budete moci zapojit!

 

Vyjádření výherkyň:

 

Dobrý den,

 až teď po vašem vyzvání na vyjádření jsem si uvědomil, že jsem vlastně nikomu za výhru nepoděkovala a tak moc děkuji.

 Z výhry jsem měla velikou radost a když jsem uviděla výrobky s vůní růží, tak se přiznám, že jsem byla trochu skeptická. 

Říkala jsem si to je vůně pro staré babky a já ač nejsem nejmladší se k babkám samozřejmě nepočítám. Ale sprchovým gelem jsem se umyla

a najednou mi ta vůně přišla ohromně příjemná a lebedila jsem si v ní. Přišla domů dcera (20 let) začichala a hned co to tu tak krásně voní,

řekla jsem ji o výhře a hned se o to zajímala. Tak jsme si to rozdělily dcera pěnu, protože  se ráda povaluje ve vaně, já sprchový gel a atiperspirant jsem si nechala já.

No a jak myslíte,že to dopadlo, dcera se každý den chodila vonět a jsme u konce. Tak jsem musela jít koupit 2 přípravky, abychom měly každá svůj a netahaly se o něho.  I obal je moc pěkný a na čas mám zřejmě o vůni postaráno, děkuji Vám za tuto novou řadu.

 Zdraví Jana B.

 

Dobré odpoledne, když jsem vyhrála měla jsem moc velkou radost, zrovna mi docházel sprcháč:)...voní hezky...deodorant taky dobrý..potím se sice pořád ale voním:)..vydrží celý den..jsem spokojená. Pěnu do koupele jsem nepoužívala, mám jen sprchový kout, takže někomu daruji.Díky za výhru!

Katka

 

Přípravky FA, byly to nejlepší, co jsem dosud použila... Příjemně voní

Hana V

 

Dobrý den,
zatím jsem ze své výhry fa vyzkoušela jen sprchový gel a deodorant a s těmi jsem naprosto spokojená.
Pěnu do koupele jsem zatím ještě neotestovala.
S pozdravem  Veronika K

 

Vážená paní Věrko, velice jste mě potěšila svým emailem, kde se tážete, jak jsem spokojená s výhrou nové řady výrobků značky "Fa".
Když mě došel email, že jsem vyhrála, tak jsem si říkala, že šotek je podivná  věc a  nevěřila jsem této zprávě až do té doby, kdy jsem si  opravdu vyzvedla výhru  v pátek večer na poště. V sobotu jsme měli u nás doma menší  rodinnou oslavu ( neboť jsem se stala bábinou) a  tak při té příležitosti jsem výhru nechala v kuchyni na mražáku, abych se všem následujícího dne pochlubila. (Víte, já neustále soutěžím, ale marně - můj muž mi říká, že největší  moje výhra je on)!!
Když  se v sobotu sešla celá  rodina, jako první jsem se pochlubila, že jsem vyhrála tento balíček a hned jsme se my  ženské navoňali deodorantem, počichali k ostatním výrobkům a pak teprve jsme zasedli k obědu (mužské osazenstvo brblalo, neboť bylo vůně v kuchyni  až moc). Já hned večer, celá spokojená s proběhlým sobotním dnem jsem si sedla k večeru do vany, kde jsem své tělo potírala sprchovým gelem a doslova si užívala pocit radosti z výhry. Byla jsem opravdu příjemně překvapena úžasnou vůní, neboť já jsem kytičkový šílenec, miluji květiny a jejich různorodé vůně. Takže jsem velice příjemně překvapena, hodnotím opravdu vysokou kvalitu a přeji těmto novým výrobkům mnoho úspěchů v prodeji.
Dagmar W.

 

Milá Ženo-in, moc děkuji za výhru, která mě moc a moc potěšila! Fáčko je moje oblíbená značka! Nezklamaly mě ani novinky, které jsem mohla díky vám vyzkoušet, od té doby si je kupuji! Ještě jednou děkuji a ráda zase něco otestuji!

Míša D

 

FA -deodorant                      pěkná jemná vůně,

FA-shower gel                     velmi jemný

FA- cream bath                   šetrný k pokožce

celkově velmi spokojená!

Mili14

 

Dobrý den, ještě jednou děkuji za výhru – balíček s Fa. Vše jsem poctivě vyzkoušela a výsledek byl opravdu bezvadný! Všechny zaslané výrobky jsem zkoušela a spolu se sestrou je musíme pochválit!

Děkuji, Gábina T.