Chystáte se na dovolernou a přemýšlíte, co si zabalit do kufru. Je to vždycky trochu věda, co si budeme povídat. Aby nám nic nechybělo, ale přitom neměly loďák naditý k prasknutí. Měla bych pro vás jeden zajímavý tip.


Velký šátek, s kterým při minimální šikovnosti a podle návodu na kresbičkách dokážete vykouzlit hned několik jednoduchých modelů. V obchodech najdete šátky- sarongy v nepřeberném množství vzorů, barev a materiálů, s třásněmi i bez.


Já bych doporučila tenčí šátek z viskózy, protože je chladivá, málo se mačká a má tu správnou váhu, která vám nepřidá zbytečně na objemu. No a pak stačí jen zkoušet a kouzlit, co všechno se dá ze šátku umotat. Nejklasičtější podobu - uvázání kolem boků zná snad každá z vás. Na plážích a koupalištích je k vidění poměrně často.

 

Vy ale můžete popustit uzdu fantazii a vykouzlit si třeba sexy šaty, zajímavý top nebo jednoduchou minisukni, jak to vidíte na obrázcích. A kam si v sarongu vyrazit? Kromě klasické cesty na pláž, kdy sladěný šátek s plavkami vytvoří originální model, můžete klidně na nákupy, k plážovému baru na koktejl, ale s krátkou variantou třeba i na minigolf.


Tam zas toho pohybu tolik nepotřebujete, abyste se musela obávat, že vám spadne.A když, máte pod ním přece pěkně opálené nohy, ne?

Napište mi, jaké máte zkušenosti s velkými šátky.
Také je nosíte nebo se je chystáte vyzkoušet?
Máte nějaké tipy, jak ho originálně uvázat?
Pošlete nám je.