Letní vítr je fajn, ale nerozčilují vás věčně poletující prameny, které vás bičují do obličeje? Mě jo. Nějak nemám čas ani chuť zajít ke kadeřníkovi. Kromě toho se mi ta dlouhá patka, co mi od jara narostla, docela líbí a nerada bych se jí zbavovala. Ale. Kromě větru je tu ještě jeden problém a tím je voda. Chodíte se snad v létě koupat, ne?

Ráda plavu s hlavou pod vodou, nesnáším takové to babské cachtání ala "paní lékárníková" s hlavou vytrčenou nad hladinou jak pátrací balon. Ale když se ponořím do osvěžující vody po způsobu profesionálních plavců, vynořím se se záclonou přes obličej jak hastrman. To také není dvakrát příjemné - o estetice nemluvě. Co s tím?

Měla bych jeden nápad, jak zkrotit kadeře a přitom být upravená, sexy a in. Vyzkoušejte čelenku.
A nemusí to být ledajaká čelenka. Můžete použít třeba zajímavě barevný šátek ladící s oblečením, širokou stuhu v jednoduchém asijském stylu nebo třeba tenkou saténovou mašli, která z vás udělá svůdnou baletku nebo antickou bohyni. Kde jsem pro vás našla inspiraci? Samozřejmě na přehlídkových molech, ale také u světových celebrit, jak se můžete přesvědčit z našich obrázků.

Co vy na to, ženy s bujnými kšticemi?

Nestálo by za úvahu, pohrát si s pruhem látky a vytvořit si módní a praktický účes na léto?

archivní článek