No ano, celebrity prý vyměnily koktejlky za teplákové soupravy a chodí v nich nejen na nákupy, ale i do společnosti. Inspirovaly se přehlídkovými moly a nejnovějšími kolekcemi Jeana Paula Gaultiera, Calvina Kleina, či Michaela Korse a zároveň vsadily na pohodlí. No, mít teplákovku, jakou nosí třeba Paris Hilton, tak bych možná taky neváhala.

Je pravda, že sportovní styl a vůbec sportovní prvky se v „civilní“ módě letos hodně prosazují. Zdroj nápadů není přece bezedný, a tak se míchá městská elegance s high-tech materiály a sportovními střihy a vzniká nový, vskutku neotřelý styl.
K teplákům s lampasy si můžete obout třeba boty na klínku, pod sportovní mikinu saténový top a k hedvábným boxerkám korzet.
No opravdu, nedělám si legraci. Takový pel-mel jsem dnes viděla v jednom časopise a stylisté to mysleli opravdu vážně. Je fakt, že holkám to na fotkách moc slušelo, ale potkat některou takhle na ulici, tak si asi v duchu klepu na čelo.

A co myslíte, že se naopak nosí do tělocvičen, posiloven a cvičebních sálů? Tam zase  pronikají civilnější střihy i materiály, které pomalu stírají rozdíly mezi vyloženě sportovní módou a ulicí.
Podívejte se třeba na poslední kolekci jedné známé nejmenované sportovní značky.
Tak v tom bych třeba já klidně vyrazila do práce nebo na rande.


A co vy, milé ženy-in?
Šla byste v teplákovce nakupovat?
Měla byste odvahu míchat styly a vyrazit v tom do ulic?
Napište mi o tom!