Máme pro vás výhodný set – dva v jednom. Vyhrát můžete v obou soutěžích, záleží na vašem snažení a samozřejmě úspěchu! První možností je fotosoutěž. Vyhodnoceny budou zvlášť všechny tři kategorie, takže můžete posílat fotky jen do jedné nebo do všech, jak je libo. Smíte poslat maximálně 5 svých fotografií do každé kategorie, celkem tedy 15 soutěžních fotografií. Na stránkách budou celou dobu všechny k vidění, takže můžete průběžně sledovat i konkurenční obrázky. Hodnotit je bude redakce a možnost odvolat se kamkoli není.

 

3 kategorie fotosoutěže

 

VSTUP DO KATEGORIE Naše vychytávka umožňuje vyfotit třeba i nějaký detail ve vašem bytě či domě, který máte jen vy a který vám nějak ulehčil či zpříjemnil bydlení. Může to být i zajímavý kus nábytku, neotřelé řešení dveří nebo různé znouzectnosti, které už vám zůstaly, přestože jste se jich chtěli brzy zbavit.

VSTUP DO KATEGORIE Kde je mi nejlíp je pro ty extroverty, kterým nevadí se veřejně vysvlékat ze svého soukromí a klidně vyfotí tu část doma, kde se cítí prostě nejlépe, kde tráví nejvíce času, mají tam svou „zašívánu" nebo zimní zahradu, nebo fotokomoru nebo polstrované stěny a kožený obleček nebo co my víme J.

VSTUP DO KATEGORIE Naše nové bydlení je kategorie o tom, jak jste si zařizovali bydlení, jak jste rekonstruovali, budovali zahradu, dřeli vlastníma rukama nebo jen sledovali vývoj událostí v rukou odborníků. Pochlubte se a pošlete pár fotografií!

 

 

Druhou možností pro ty, co vládnou lépe perem než fotoaparátem anebo chtějí ukořistit cen co nejvíc a nenechají nic náhodě je soutěž psací neboli příběhová. Tady pro vás máme následující kategorie příběhů, které můžete posílat do naší redakce na známou adresu: redakce@zena-in.cz  s heslem vybrané kategorie. Příběhy budou vycházet v průběhu celého měsíce v příloze Nový domov.

 

3 kategorie příběhů

Naše vychytávka v podstatě odpovídá  výše definované kategorii pro fotosoutěž. Jsme zvědaví, kdo u vás co vymyslel a jak věci nakonec fungovaly jinak…

Malé a velké katastrofy je téma, na kterém si smlsne každý s touhou po katastrofách cizím neštěstí. Těšíme se na Vaše příběhy o vytopení, poruchách, sousedech a zapnutých žehličkách.

Naše nové bydlení si představujeme opět stejně jako ve fotosoutěži. Ale více než fotografie zajímá nás popis událostí, než se k novému bydlení přijde, jaké peripetie nás čekají, pokud hodláme něco podobného podstupovat, kdo měl na co štěstí a co se vyplatí udělat si sám.

 

Pokud budete k článku přidávat nějaké fotografie, se kterými chcete zároveň soutěžit ve fotosoutěži, pak je to možné, ale my Vám je tam dávat nebudeme, musíte si je tam strčit sami J.

 

Hodně štěstí všem!

Pokud budeme nerozhodní, dáme příběh do pléna čtenářstvu, stejně tak i s fotografiemi. A děj se vůle vaše!

 

A o co hrajeme? O balíčky publikací o bydlení, zařizování, zahradě, zdravém spaní, kuchyni, rekonstrukci bytu od nakladatelství Grada a Era.

 

 

 

SOUTĚŽ trvá do konce dubna. Výherci budou zveřejněni začátkem května v článku na hlavní straně magazínu a ceny budou odeslány na adresy uvedené v registraci.

 

 

 

 

 

 

Ze šesti výherců pak navíc vylosujeme dva, kteří získají vysavač značky Philips! S námi se soutěžit vyplatí!

 

Reklama